وبلاگ

سوتین مناسب افتادگی

سوتین مناسب برای جلوگیری از افتادگی چه سوتینی است؟
Rate this post

یکی از مشکلاتی که باعث ناراحتی بسیاری از خانم‌ها می‌شود، افتادگی سینه‌ها است. این مشکل می‌تواند در دوران شیردهی، یائسگی، بارداری یا حتی در دوران معمولی زندگی یک خانم اتفاق بیفتد و باعث شود که شخص از فرم سینه‌های خود احساس رضایت نداشته باشد. البته می‌توان با استفاده از سوتین مناسب افتادگی این مشکل را برطرف کرد. در این مقاله از فروشگاه اینترنتی لباس زیر ماییلدا قصد داریم به افتادگی سینه و بهترین سوتین برای جلوگیری از آن بپردازیم. تا انتها همراه ما باشید.

 

خرید سوتین

 

افتادگی سینه چیست؟

همان‌طورکه می‌دانید، پوست انسان با افزایش سن خاصیت ارتجاعی خود را از دست می‌دهد، زیرا دیگر کلاژن‌سازی انجام نمی‌شود. پوست سینه نیز از این مسئله جدا نخواهد بود و باگذر زمان ظاهر آن تغییر پیدا می‌کند. البته تغییر وزن مداوم نیز می‌تواند باعث افتادگی سینه شود، زیرا بافت سینه از چربی تشکیل شده و این بافت می‌تواند تحلیل برود.

افتادگی سینه در دوران بارداری نیز اتفاق می‌افتد، زیرا در این دوره تغییرات هورمونی مجاری شیردهی را جمع و کوچک می‌کنند و همین موضوع در افتادگی سینه‌ها نقش دارد. از طرفی در دوران شیردهی، سینه‌ها حجم زیادی پیدا خواهند کرد که بهتر است در این دوران از سوتین شیردهی مناسب استفاده شود. زمانی‌که مادر شیردهی را قطع کند، مجاری شیردهی جمع می‌شوند و افتادگی سینه رخ می‌دهد.

بنابراین می‌توان گفت افتادگی سینه به‌ هر دلیلی یک امر طبیعی است و معمولا بسیاری از خانم‌ها چنین تجربه‌ای را در طول زندگی خود دارند. از همین رو توصیه می‌شود اقداماتی را در جهت جلوگیری از این مشکل یا رفع آن انجام دهید که پوشیدن سوتین مناسب افتادگی یکی از اصلی‌ترین و بهترین این اقدامات است.

 

افتادگی سینه

 

سوتین مناسب برای جلوگیری از افتادگی

نکته‌ی مهمی که باید به آن اشاره کرد، این است که خود سوتین نقش به‌خصوصی در افتادگی سینه ندارد، اما اگر شما در شرایط مختلف مانند دویدن، ورزش کردن و… از سوتین مناسب استفاده نکنید، این مشکل رخ می‌دهد.

انتخاب سایز سوتین نیز مهم است، به‌طوری‌که اگر شما سایز مناسبی را انتخاب نکنید، پس از مدتی متوجه افتادگی سینه‌های خود خواهید شد. البته فراموش نکنید که استفاده از سوتین مناسب افتادگی سینه در جلوگیری از بروز این مشکل و جلوگیری از تشدید آن اهمیت دارد.

 

بهترین سوتین برای افتادگی

اگر سینه‌های افتاده‌ای دارید یا نگران هستید که در آینده دچار مشکل افتادگی سینه شوید، می‌توانید از سوتین مناسب افتادگی سینه کمک بگیرید. این سوتین‌ها علاوه‌بر آنکه سینه‌های شما را به سمت بالا لیفت می‌کنند، به‌مرور زمان باعث خوش‌فرم شدن سینه‌های شما نیز می‌شوند؛ اما بهترین سوتین برای افتادگی سینه چه سوتینی است؟

 

سوتین تیشرتی

سوتین تیشرتی یکی از بهترین انتخاب‌ها به‌عنوان لباس زیر مناسب برای افتادگی سینه است که استفاده از آن به لیفت سینه‌ها کمک می‌کند. این سوتین‌ها دارای کاپ‌های صاف هستند و باعث می‌شوند که سینه‌های شما گرد و زیبا به‌نظر برسند. همچنین شما می‌توانید از این مدل سوتین زیر انواع مختلف لباس‌ها استفاده کنید، زیرا کاپی صاف و بدون درز دارد. سوتین کاپ دار را می توان از این مدل دانست.

 

سوتین فنردار

از دیگر انواع سوتین مناسب افتادگی سینه می‌توان به مدل فنردار اشاره کرد. زیر کاپ این سوتین فنری وجود دارد که می‌تواند مشکل افتادگی سینه را برطرف کند. این سوتین سینه‌های شما را به‌ شکل طبیعی لیفت می‌کند و ظاهری زیبا به سینه‌های شما می‌دهد.

 

نیم تنه ورزشی

استفاده از سوتین مناسب افتادگی هنگام انجام فعالیت‌های ورزشی یکی از مهم‌ترین و تاثیرگذارترین روش‌ها برای جلوگیری از افتاده شدن سینه‌ها است. از همین رو توصیه می‌شود زمان ورزش کردن از نیم تنه ورزشی مناسب استفاده کنید. این نیم‌تنه‌ها بسیار راحت و شیک هستند و هنگام ورزش کردن مانند یک محافظ برای سینه‌ها عمل می‌کنند.

 

سوتین‌ لیفت کننده یا جک‌دار

این سوتین‌ها بدون‌شک می‌توانند به بهبود افتادگی سینه‌ها کمک کنند، زیرا در قسمت زیر سینه دارای اسفنج اضافه هستند و میزان این اسفنج در مدل‌های مختلف متفاوت است. شما می‌توانید از این سوتین‌ برای فرم‌دهی و حجیم نشان دادن سینه‌های خود استفاده کنید.

 

سوتین اسفنجی

شما می‌توانید از این سوتین مناسب افتادگی به‌صورت روزانه استفاده کنید. این سوتین‏ها به‌مقدار کمی اسفنج دارند، اما همین مقدار کم می‌تواند باعث گرد شدن و فرم گرفتن سینه‌های شما شود.

 

ویژگی‌های سوتین مناسب برای جلوگیری از افتادگی سینه‌ها

اگر تصمیم به خرید سوتین مناسب افتادگی دارید، باید پیش از هرچیزی با ویژگی‌های یک سوتین مناسب آشنا شوید. در ادامه به مهم‌ترین مواردی که باید هنگام خرید سوتین به آن‌ها توجه داشته باشید می‌پردازیم تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

بهترین سوتین برای جلوگیری از افتادگی

 

سایز سوتین

یکی از مهم‌ترین فاکتورها که باید هنگام خرید سوتین به آن توجه شود، سایز آن است. سایز سوتین نقش قابل توجهی در فرم‌دهی به سینه‌ها دارد، به‌طوری‌که اگر شما سایز سوتین را بزرگ‌تر از سایز سینه‏های خود خریداری کنید، سینه‌ها فرم مناسبی پیدا نمی‌کنند و پس از مدتی دچار افتادگی می‌شوند. از همین رو توصیه می‌شود سایز و کاپ مناسب با سینه خود را انتخاب کنید تا سینه‌ها به‌درستی سر جای خود قرار گیرند و کشیده نشوند.

 

جنس سوتین

دیگر ویژگی حائز اهمیت زمان خرید سوتین مناسب افتادگی، جنس و پارچه استفاده شده در تهیه سوتین است. شما برای جلوگیری و درمان افتادگی سینه به سوتینی نیاز دارید که سفت و محکم باشد تا بتواند سینه‌ها را در جای مناسب ثابت نگه دارد. برای مثال سوتین‌های پارچه‌ای بی‌کیفیت معمولا پس از مدتی شکل و فرم خود را از دست می‌دهند و نمی‌توانند سینه‌ها را به‌خوبی نگه دارند.

 

سوتین‌‌‌های حمایت‌کننده

منظور از سوتین‌ حمایت‌کننده درحقیقت سوتینی است که قزن‌های بیشتر، بندهای پهن‌ و پارچه محکمی دارد. اگر شما سینه‌های بزرگی دارید و به‌دنبال یک سوتین مناسب افتادگی هستید، باید از سوتین‌های حمایت‌کننده استفاده کنید، زیرا این سوتین‌ها می‌توانند به‌خوبی سینه‌های شما را لیفت کنند و مانع از افتادگی آن‌ها شوند.

 

خرید سوتین مناسب افتادگی از فروشگاه ماییلدا

همان‌طورکه متوجه شدید، سوتین نقش مهمی در جلوگیری و همچنین رفع افتادگی سینه‌ها دارد، از همین رو خانم‌ها باید سوتین مناسبی را تهیه کنند. اکنون شما با انواع سوتین مناسب افتادگی سینه و ویژگی‌های یک سوتین خوب آشنا هستید و می‌توانید خرید مطمئن و مناسبی را انجام دهید.

 

خرید سوتین مناسب افتادگی

 

فروشگاه لباس زیر ماییلدا یکی از بهترین فروشگاه‏ها برای خرید انواع مختلف لباس زیر از جمله شورت زنانه شیک می باشد. همچنین نگران خرید سوتین سایز بزرگ نیز نباشید، زیرا در این فروشگاه بهترین و زیباترین مدل‌ها در سایزهای مختلف در دسترس هستند که شما می‌توانید براساس نیاز و سلیقه‌ی خود یکی از آن‌ها را انتخاب کنید و در مدت‌زمانی کوتاه خرید خود را درب منزل تحویل بگیرید. با خرید اینترنتی از فروشگاه اینترنتی ماییلدا، زیباترین و بهترین احساس را از پوشیدن این محصولات تجربه کنید. برای ارتباط با ما می توانید از طریق پیج اینستاگرام ماییلدا اقدام کرده و یا از طریق شماره تلفن های موجود در سایت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *