در حال نمایش 26 نتیجه

نمایش 24 36 48

خرید مایو زنانه

حتما شما هم دوست دارید به استخر بروید و از شنا کردن لذت خواهید برد. برای انجام هر ورزشی نیاز به پوشیدن لباس ورزشی مناسب است. مایو زنانه، دقیقا همان چیزی است که باید برای رفتن به استخر خریداری کنید. برای خرید مایو زنانه جهت شرکت کردن در کلاس‌های شنا یا رفتن به استخر، باید ابتدا در مورد انواع مایوهای زنانه، ویژگی‌های هر کدام و جزئیات مربوط به آن‌ها اطلاعات کامل کسب کنید تا بتوانید بهترین مایو را بر اساس نیاز خودتان خریداری کنید.

 

انواع مایو زنانه

شاید در گذشته تنوع زیادی برای مایوهای زنانه موجود در بازار کشور ایران وجود نداشت، اما امروزه به لطف وجود مدل‌های مختلف مایو زنانه مانند شورت و سوتین زنانه، دیگر امکان خرید انواع مایوهای زنانه وجود دارد. از جمله انواع مایوهای زنانه موجود در بازار، عبارتند از:

 

مایو زنانه یک تکه

یکی از محبوب‌ترین انواع مایوهای زنانه موجود در بازار، مایو یک تکه است. این مایو به صورت یک تکه دوخته شده است و مانند یک لباس سرهمی‌قابل پوشیدن خواهد بود. مایوهای یک تکه معمولا بخش بیشتری از بدن را می‌پوشانند. این مایوها می‌توانند به صورت دامن‌دار یا پادار باشند. با این حال، اگر دوست دارید که یک مایوی راحت و نسبتا پوشیده داشته باشید، می‌توانید مایوهای یک تکه را انتخاب کنید.

 

مایو زنانه دو تکه

مایو دخترانه دو تکه، یکی دیگر از انواع مایوهای زنانه است که به صورت دو تکه دوخته شده است. این نوع مایو، از یک سوتین و از یک شورت تشکیل شده است که به صورت جداگانه قابل پوشیدن هستند. اگر‌ترجیح می‌دهید که یک مایوی راحت داشته باشید، می‌توانید مایو دو تکه را انتخاب کنید؛ اما در نظر داشته باشید که این نوع مایوها زیاد پوشیده نیستند. پس اگر دوست دارید که بخش‌های بیشتری از بدن خود را مانند شکم و دور ناف بپوشانید، این نوع مایو مناسب شما نیست.

 

مایو زنانه ‌دامن‌دار

مایو دامن‌دار یکی از محبوب‌ترین مایوهای موجود در بازار کشور ایران است. خانم‌های جوان، نوجوانان و کودکان علاقه زیادی به پوشیدن مایوهای ‌دامن‌دار دارند. چون این مایوها در هنگام شنا کردن زیبایی خاصی دارند و می‌توانند حس خوبی را به شما دهند. به هر حال، اگر دوست دارید یک مایو دخترانه و خاص داشته باشید، می‌توانید مایو دخترانه ‌دامن‌دار را انتخاب کنید. طرح‌ها و رنگ‌های این مایو بسیار متنوع است و این یعنی دستتان برای انتخاب مایو باز خواهد بود.

 

مایو زنانه اسلامی

اگر دوست ندارید که بدن شما در حین شنا کردن و رفتن به استخر مشخص باشد، می‌توانید مایو زنانه اسلامی را برای خودتان انتخاب کنید. مایوهای زنانه اسلامی می‌توانند از گردن تا مچ پای شما را بپوشانند.

 

مایو زنانه اسپرت

اگر به طرح‌های اسپرت علاقه دارید، می‌توانید مایو دخترانه اسپرت را انتخاب کنید. این مایوها معمولا در طرح‌های ساده طراحی می‌شوند و زیبایی خاصی دارند، ولی چون ساده و معمولی هستند با نام مایو دخترانه اسپرت شناخته می‌شوند.

 

مایو زنانه پادار

مایو زنانه پادار، یکی از خاص‌ترین مایوهای زنانه است که به جای ‌دامن‌دارای یک بخش شلوارکی است. این نوع مایو، راحتی خاصی به شما می‌دهید و بهترین گزینه برای تمامی‌بازه‌های سنی است.

 

مایو زنانه سایز بزرگ

اگر چاق هستید و نمی‌توانید مایوهای معمولی را بپوشید، می‌توانید مایو زنانه سایز بزرگ را برای خودتان انتخاب کنید. این مایوها دارای طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی‌اند، اما اگر دوست دارید که هیکل خود را کوچک‌تر نشان دهید، بهتر است مایوهایی را انتخاب کنید که رنگ تیره دارند.

 

قیمت مایو زنانه

یکی از دغدغه‌های افراد برای خرید مایو زنانه، قیمت این مایوها است. قیمت هر مایو زنانه با توجه به جنس، کیفیت، سایز، مدل و دیگر ویژگی های آن متفاوت با سایرین است. قیمت مایو دخترانه هم مانند قیمت سوتین زنانه و شورت زنانه به عوامل مختلفی از جمله کیفیت مایو، جنس مایو، سایز مایو، مدل آن و… بستگی دارد. هر چقدر کیفیت مایو زنانه بالاتر باشد و طول‌عمر بیشتری داشته باشد، قیمت آن هم بالاتر می‌رود.

بهتر است برای خرید مایو زنانه و دخترانه، ابتدا مدل‌های مختلف مایو موجود در بازار را بررسی کنید و در مورد قیمت‌های مختلف مایو هم اطلاعات کافی کسب نمایید. در نهایت می‌توانید بر اساس بودجه‌ای که دارید، بهترین مایو را برای خودتان خریداری کنید.

 

بهترین مایو زنانه

حتما شما هم به دنبال خرید بهترین مایو برای خودتان هستید. مایوهای زنانه به دلیل اینکه تنوع بالایی دارند، می‌توانند مطابق با هر سلیقه‌ای انتخاب شوند. بنابراین، نمی‌توان بیان کرد که کدام مایو دخترانه بهتر از دیگری است. چون خرید مایو کاملا به سلیقه و نوع هیکل بانوان بستگی دارد.

معمولا نوجوانان به مایوهای دامن‌دار علاقه بیشتری نشان می‌دهند. اما زنان و دختران جوان به مایوهای اسپرت و پادار علاقه بیشتری دارند. با این حال، فارغ از مدل مایو، باید به جنس آن توجه داشت. مایوهایی که دارای جنس راحت و نرمی‌هستند، می‌توانند بهترین گزینه برای شنا کردن شما محسوب شوند.

 

خرید اینترنتی مایو زنانه

اگر به دنبال خرید مایو زنانه هستید، چرا به صورت اینترنتی این کار را انجام نمی‌دهید؟ واقعیت این است که سایز مایوهای زنانه تنوع خیلی زیادی ندارند و چون به صورت کشی طراحی می‌شوند، می‌توانند مطابق با هر سایزی باشند. با این حال، باز هم اگر دغدغه سایز مایو را دارید، می‌توانید جدول سایز مایوهای زنانه‌ای که در فروشگاه‌های اینترنتی به فروش می‌روند را مشاهده کنید.

خرید اینترنتی مایو دخترانه مزیت‌های مختلفی را به دنبال دارد. شما با خرید مایو زنانه از فروشگاه اینترنتی لباس زیر ماییلدا، هیچ محدودیت زمانی برای خودتان ایجاد نخواهید کرد. می‌توانید هر زمانی که دوست دارید، به فروشگاه اینترنتی ماییلدا، مراجعه کنید و تا هر زمانی که می‌خواهید مدل‌های مختلف مایو را بررسی کنید.

از طرف دیگر، دستتان برای مقایسه قیمت‌های مایو باز است. پس می‌توانید مدل‌ها، جنس‌های مختلف و قیمت‌های متنوع مایوها را بررسی کنید و در نهایت یکی از بهترین انواع مایوهای زنانه را خریداری کنید.