نمایش 1–36 از 38 نتیجه

نمایش 24 36 48

انواع اکسسوری لباس زیر زنانه

تصور کنید لباس زیر شما دچار مشکلی مثل پاره شدن یکی از بندها شود؛ ممکن است خیال کنید دیگر راهی وجود ندارد، جز این که آن را دور بیاندازید. شاید این همان لباس زیر مورد علاقه‌تان باشد یا این که آن را به تازگی با قیمت بالایی خریداری کرده باشید. خوشبختانه با خرید اکسسوری لباس زیر زنانه می‌توانید لباس‌هایتان را مجددا استفاده کنید یا این که هر طور دلتان می‌خواهد در ظاهر آن‌ها تنوع ایجاد کنید.

 

اکسسوری لباس زیر زنانه چیست؟

به لوازمی مثل بند سوتین، رابط سوتین، پد، کیف لباس زیر، نگهدارنده جوراب نازک و… اکسسوری لباس زیر زنانه گفته می‌شود. این لوازم یا مانند کیف، کاربرد بهداشتی و نگهدارنده دارند و یا همانند رابط سوتین، می‌توان آن‌ها را به لباس وصل کرد تا ظاهر جدیدتری پیدا کنند و دوباره اندازه و قابل استفاده شوند.

همان طور که می‌دانید قیمت لباس زیر به دلیل استفاده از متریال مرغوب و طراحی‌های جذاب‌تر، این روزها حسابی بالا رفته و انواع و اقسام لباس‌های خواب گران‌قیمت و برند در بازار دیده می‌شوند. از آن جا که این لباس‌ها معمولا دوخت ظریفی دارند، امکان آسیب دیدن آن‌ها زیاد است و باید اکسسوری‌ها و اجزای یدکی آن‌ها هم در دسترس خانم‌ها باشد، تا بتوانند در صورت نیاز به‌راحتی آن‌ را تهیه کنند.

 

خرید بند سوتین

بند سوتین یکی از پرکاربردترین اکسسوری‌های لباس زنانه‌ است که در تنوع بسیار زیاد به لحاظ رنگ، مدل، جنس و پهنا عرضه می‌شوند.

بارها پیش آمده در زمان خرید از یک مدل سوتین خوشتان آمده باشد، اما به خاطر داشتن بند باریک که برای شانه‌هایتان آزاردهنده است از خرید آن منصرف شده باشید. امروزه این مشکل به راحتی قابل حل است، چرا که با امکان خرید اکسسوری لباس زیر زنانه می‌توانید به راحتی یک بند سوتین جدید برای لباس محبوبتان خریداری کنید.

از طرفی پاره شدن بند سوتین یک اتفاق بسیار ناخوشایند برای زنان و دختران است. به همین دلیل بسیاری از خانم‌ها تمایل دارند در مواقع اضراری یک جفت بند سوتین اضافه به همراه داشته باشند.

 

خرید رابط سوتین

اگر به تازگی تغییر سایز داده باشید، احتمالا لباس زیرهای قبلی‌تان برایتان تنگ یا گشاد شده‌اند. با خرید رابط سوتین دیگر نیاز نیست آن‌ها را دور بیاندازید، چرا که با تهیه یک رابط سوتین جدید در اندازه دلخواه، می‌توانید اندازه لباس زیرتان را مجددا تنظیم کنید.

 

خرید پد سوتین

پد سوتین یکی از ضروری‌ترین انواع اکسسوری لباس زیر زنانه است که بسیاری از خانم‌ها و دختران جوان به‌منظور افزایش حجم سینه از آن استفاده می‌کنند. برای اغلب خانم‌ها این مسئله بسیار مهم است که فرم سینه‌هایشان در سوتین، زیبا و حجیم به نظر برسد. با خرید پد سوتین و قرار دادن آن در زیر سینه، این انتظار به‌راحتی برآورده می‌شود.