نمایش 1–36 از 516 نتیجه

نمایش 24 36 48

خرید سوتین به همراه قیمت انواع مدل های سوتین

سوتین (Bra) مخفف کلمه brassière که یک واژه فرانسوی است، می باشد. سوتین نام لباس زیر زنان برای پوشاندن سینه می باشد که سوتین در لغت به معنای حامی است، البته کاربرد سوتین فقط برای پوشاندن پستان‌ها نیست، بلکه برای اهداف دیگری مانند خوش فرم کردن سینه، کاهش اندازه، افزایش سایز و یا ایجاد شکاف بین سینه ها طراحی شده اند.
امروزه پوشیدن سوتین‌ها علاوه بر زیبایی باعث جلوگیری از قوز کمر و افتادگی پستان‌ها در سنین بالا می‌شود. حتی عده ای بر این باورند که استفاده از سوتین‌ها باعث کاهش برزو سرطان سینه در زنان خواهد شد. البته شناخت انواع سوتین و آگاهی از قیمت انواع مدل های سوتین شما را هنگام خرید سوتین یاری می کند تا انتخابی بهتر داشته باشید.
در ادامه این مقاله از فروشگاه اینترنتی لباس زیر ماییلدا به معرفی انواع سوتین از جمله سوتین جک دار یا فنر دار، سوتین کاپ دار، سوتین اسفنجی، سوتین نخی، سوتین ورزشی را خواهیم داشت، همچنین محبوب ترین رنگ های سوتین زنانه را معرفی خواهیم کرد.

 

خرید انواع مدل های سوتین

همانگونه که انتخاب شورت زنانه برای خانم ها اهمیت زیادی دارد، انتخاب سوتین مناسب نیز می تواند در ظاهر بالاتنه زنان تفاوت بسیار زیادی ایجاد کند، همانطور که قبلا گفته شد شناخت انواع مدل های سوتین خانم ها را در انتخاب درست و آگاهانه یاری می نماید.
سوتین ها از جهات مختلفی دسته بندی می شوند، دسته بندی بر اساس کاپ شامل سوتین کاپ دار، سوتین جک دار و مدل های دیگر، همچنین دسته بندی بر اساس جنس شامل سوتین گیپور، سوتین نخی و غیره که در ادامه هر یک را جداگانه معرفی خواهیم کرد.

 

خرید سوتین کاپ دار

سوتین کاپ دار همان سوتین‌هایی هستند که در قسمت جلویی سینه بند یک برجستگی بزرگ دارند و اصطلاحا دارای کاسه یا کاپ بزرگی هستند. این سوتین‌ها برای افرادی که سینه‌های نسبتا کوچکی دارند بسیار مناسب است. هنگام خرید سوتین کاپ دار باید به اندازه کاپ سوتین دقت کرد.

 

خرید سوتین نخی راحت

سوتین نخی یکی از پرطرفدارترین سوتین‌ها در بین سینه بندهای زنانه است، جنس این سوتین‌ها از الیاف طبیعی است و همین امر موجب شده است تا فرد با پوشیدن این سوتین‌ها احساس راحتی بسیار زیادی بکند. توصیه می شود اگر پوست حساسی دارید، بهترین کار برای شما خرید سوتین نخی راحت است که هیچ حساسیتی برای پوست شما ایجاد نکند.

 

خرید سوتین ورزشی

سوتین ورزشی یکی از انواع مدل‌های سوتین است که برای جلوگیری از آسیب رسیدن به بافت سینه خانم ها در هنگام ورزش طراحی شده است. خرید سوتین ورزشی یکی از کارهایی است که باید قبل از شروع ورزش هر خانمی انجام دهد. سوتین ورزشی خود انواع مختلفی دارد، سوتین ورزشی بدون پد یا سوتین ورزشی کپسول دار دو نوع از معروفترین مدل‌های سوتین ورزشی در بینه سینه بندهای زنانه هستند.

 

خرید سوتین جک دار یا فنر دار

سوتین جک دار در انواع مختلف و با برندهای متعددی در بازار موجود هستند، با خرید سوتین جک دار سینه‌هایتان به سمت بالا کشیده می شود و پستان ها فرم بسیار زیبایی در زیر لباس به خود می‌گیرند.
سوتین های جک دار با پدهای بزرگی که زیر کاپ سوتین دارند، این فرم خاص را به سینه های زنان می دهند. خرید سوتین جک دار یا فنردار در بین اکثر خانم ها محبوبیت زیادی دارد.

 

خرید سوتین اسفنجی

سوتین اسفنجی همانطور که از نامش پیداست در زیر کاپ خود کمی اسفنج برای خوش فرم تر شدن سینه ها دارد، در برخی مدل‌های سوتین اسفنجی امکان جدا شدن اسفنج سوتین وجود دارد. شما می توانید خرید سوتین اسنفجی ارزان خود را در فروشگاه اینترنتی ماییلدا انجام دهید زیرا هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ قیمت بینظیر است.

 

خرید سوتین مجلسی

سوتین های مجلسی مجموعه ای از سوتین‌های توری، سوتین فانتزی، سوتین گیپور و سوتین های دکلته هستند که مناسب پوشیدن زیر لباس های مجلسی هستند. شما با خرید سوتین فانتزی و مجلسی خیالتان را از فرم سینه هایتان در یک مهمانی راحت خواهید کرد.