نمایش 1–36 از 43 نتیجه

نمایش 24 36 48

زیرپوش رکابی مردانه ماییلدا مدل پنبه ای سفید کد ۴۷۱۲

قیمت اصلی ۲۹۹,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۴۲,۰۰۰ تومان است.

زیرپوش آستین دار مردانه ماییلدا مدل پنبه ای مشکی کد ۴۷۱۰

قیمت اصلی ۳۱۶,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۷۹,۰۰۰ تومان است.

زیرپوش آستین دار مردانه ماییلدا مدل پنبه ای آبی کاربنی کد ۴۷۱۰

قیمت اصلی ۲۹۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۷۱,۰۰۰ تومان است.

زیرپوش رکابی مردانه ماییلدا مدل پنبه ای ملانژ کد ۴۷۱۲

قیمت اصلی ۲۶۴,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۶۵,۰۰۰ تومان است.

زیرپوش رکابی مردانه ماییلدا مدل پنبه ای قرمز کد ۴۷۱۲

قیمت اصلی ۲۶۴,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۷۶,۰۰۰ تومان است.

زیرپوش آستین دار مردانه ماییلدا مدل پنبه ای ملانژ کد ۴۷۱۰

قیمت اصلی ۲۹۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۰۴,۰۰۰ تومان است.

زیرپوش آستین دار مردانه ماییلدا مدل پنبه ای آبی شالی کد ۴۷۱۰

قیمت اصلی ۲۹۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۸۵,۰۰۰ تومان است.

زیرپوش رکابی مردانه ماییلدا مدل پنبه ای زرد کد ۴۷۱۲

قیمت اصلی ۲۶۴,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۴۰,۰۰۰ تومان است.

زیرپوش مردانه ماییلدا مدل پنبه ای کد ۴۷۱۰-۴۷۱۲ رنگ مشکی بسته ۲ عددی

قیمت اصلی ۵۵۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳۳۱,۰۰۰ تومان است.

زیرپوش آستین دار مردانه ماییلدا مدل پنبه ای زرد کد ۴۷۱۰

قیمت اصلی ۲۹۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۸۷,۰۰۰ تومان است.

زیرپوش رکابی مردانه ماییلدا مدل پنبه ای خردلی کد ۴۷۱۲

قیمت اصلی ۲۶۴,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۶۲,۰۰۰ تومان است.

زیرپوش آستین دار مردانه ماییلدا مدل پنبه ای سرمه ای کد ۴۷۱۰

قیمت اصلی ۲۹۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۸۱,۰۰۰ تومان است.

زیرپوش رکابی مردانه ماییلدا مدل پنبه ای آبی فیروزه ای کد ۴۷۱۲

قیمت اصلی ۲۶۴,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۳۶,۰۰۰ تومان است.

زیرپوش آستین دار مردانه ماییلدا مدل پنبه ای زرشکی کد ۴۷۱۰

قیمت اصلی ۲۹۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۸۵,۰۰۰ تومان است.

زیرپوش مردانه ماییلدا مدل پنبه ای کد ۴۷۱۰-۴۷۱۲ رنگ سفید بسته ۲ عددی

قیمت اصلی ۵۵۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳۹۳,۰۰۰ تومان است.

زیرپوش بدون آستین مردانه ضیاکو مدل ۳۶۲۵-۱

قیمت اصلی ۲۷۱,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۵۴,۰۰۰ تومان است.

زیرپوش آستین دار مردانه ماییلدا مدل ۴۷۱۰-۶ بسته ۶ عددی

قیمت اصلی ۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۰۴۴,۰۰۰ تومان است.

زیرپوش آستین دار مردانه ماییلدا مدل ۴۷۱۰-۶-۲ مجموعه ۶ عددی

قیمت اصلی ۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۰۴۴,۰۰۰ تومان است.

زیرپوش آستین دار مردانه ماییلدا مدل ۴۷۱۰-۶-۳ بسته ۶ عددی

قیمت اصلی ۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۰۴۴,۰۰۰ تومان است.

زیرپوش مردانه

امروزه انواع مدل‌های مختلف زیرپوش مردانه تولید و به بازار عرضه می‌شوند. استفاده از این نوع لباس زیرهای مردانه نقش مهمی در سلامت و بهداشت و استایل مردان ایفا می‌کنند. افراد با پوشیدن زیرپوش مناسب می‌توانند در زمستان بدن خود را گرم نگه دارند. این لباس‌ها با پارچه‌هایی تولید می‌شوند که بخشی از رطوبت و تعریق بدن را در فصل‌های گرم جذب می‌کنند و باعث خنک شدن مصرف‌کننده می‌شوند. در ابتدای این صفحه از فروشگاه لباس زیر ماییلدا انواع مختلفی از زیرپوش‌های باکیفیت مردانه در اختیار مشتریان قرار گرفته است.

 

انواع زیرپوش مردانه

در گذشته اغلب لباس‌های مردانه با استفاده از پارچه‌های ضخیم و زبر کتان و پشمی درست می‌شدند. به‌همین دلیل اولین نمونه‌های زیرپوش‌های مردانه با هدف جلوگیری از خراشیدن پوست آقایان توسط پارچه‌های لباس هایشان تولید شدند. بعدها زیرپوش مردانه به‌عنوان یکی از اجزای یونیفرم سربازان و به‌منظور گرم نگه‌داشتن بدن آن‌ها مورد استفاده قرار گرفت.

پس از گذشت چندین سال از تولید زیرپوش‌ها، کاربرد آن‎ها بیشتر شد و افراد از آن‌ها برای تنظیم دمای بدن و جذب رطوبت بدن نیز استفاده می‌کردند. علاوه‌بر این بسیاری از مردان از زیرپوش‌ها برای جلوگیری از ایجاد لک‌های زرد ناشی از دئودرانت بر روی پیراهن خود بهره می‌برند.

 در مناطق گرم و استوایی اغلب از زیرپوش‌ها به‌عنوان عرق‌گیر یا لباس راحتی استفاده می‌شود. امروزه این لباس زیر در میان مردان بسیار محبوب است و انواع مختلف زیرپوش‌ها شامل موارد زیر می‌شوند:

 

زیرپوش مردانه آستین‌دار

از زیرپوش‌های آستین‌دار مردانه زیاد استفاده نمی‌شوند. زیرا افراد نمی‌توانند این مدل زیرپوش را در زیر تیشرت آستین کوتاه بپوشند و باید آن را فقط در زیر لباس‌های آستین بلند درنظر بگیرند. این مدل بیشتر برای مناطق سردسیر مناسب است. زیرا زیرپوش‌های آستین‌دار بدن افراد را در هوای سرد، برفی و بارانی به‌خوبی گرم نگه می‌دارند. این مدل زیرپوش مردانه در رنگ‌ها و طرح‌های متنوع و با پارچه‌های مختلف تولید می‌شود.

برخی از انواع زیرپوش‌های آستین‌دار مردانه با آستین‌های کوتاه‌تری طراحی و تولید خواهند شد که با نام زیرپوش نیم‌آستین شناخته شده‌اند. اغلب مردان به‌ویژه افراد جوان زیرپوش‌های آستین‌دار را به‌همراه شلوار یا شلوارک به‌عنوان لباس راحتی در خانه می‌پوشند.

زیرپوش‌های آستین‌دار برای ورزشکاران نیز یک لباس کاربردی به‌حساب می‌آید. اغلب زیرپوش‌های آستین‌دار از جنس پارچه‌های نخی مرغوب یا نانو تولید می‌شوند که قدرت جذب بالایی دارند. در هنگام خرید زیرپوش آستین‌دار افراد باید به جنس و سایز این لباس توجه داشته باشند.

 

زیرپوش مردانه آستین حلقه‌ای

زیرپوش‌های آستین حلقه‌ای معمولا با یقه گرد طراحی می‌شوند و نسبت به زیرپوش‌های آستین‌دار، کاربرد بیشتری دارند. این مدل زیرپوش مردانه هم زیر لباس‌های آستین بلند و هم زیر لباس‌های آستین کوتاه یا هم زیر لباس‌های رسمی و یقه بسته و هم زیر لباس‌های غیررسمی مناسب هستند.

برخی اوقات ورزشکاران و دوچرخه‌سواران از زیرپوش‌های آستین حلقه‌ای به‌عنوان لباس ورزشی در تمرینات و رقابت‌های خود استفاده می‌کنند. زیرپوش‌های آستین حلقه‌ای با پارچه‌های پنبه‌ای باکیفیت و ضدحساسیت تولید می‌شوند. بنابراین ترکیب این مدل زیرپوش به‌همراه شورت مردانه به‌عنوان بهترین و پرطرفدارترین لباس‌های راحتی برای استفاده در خانه در میان اکثر مردان به‌حساب می‌آیند.

زیرپوش‌های آستین حلقه‌ای نه‌تنها از حساسیت‌های پوستی جلوگیری می‌کنند، بلکه گردش هوا در آن‌ها به‌راحتی صورت می‌گیرد. با استفاده از این مدل زیرپوش فرد دچار تعریق زیاد نخواهد شد و همواره بدن را خشک و خنک نگه‌ می‌دارد. زیرپوش‌های آستین حلقه‌ای برای استفاده در مناطق گرمسیر مناسب درنظر گرفته می‌شوند.

 

زیرپوش مردانه رکابی

زیرپوش‌های رکابی معمولا با استفاده از پارچه‌های نخ پنبه و کش بافت می‌دوزند. این مدل زیرپوش مردانه نسبت به سایر مدل‌ها خنک‌تر هستند و به همین دلیل در طول تابستان بیشتر مورد توجه مردان قرار می‌گیرند. برخی از مردان از زیرپوش‌های رکابی در خانه استفاده می‌کنند.

زیرپوش رکابی مردانه در قسمت کمر بازتر هستند و برای افرادی که از ناحیه پشت کمر تعریق زیادی دارند، گزینه مناسبی به‌حساب می‌آیند. افرادی که همیشه حس گرما دارند و تحمل لباس‌های اضافی را ندارند، بهتر است از زیرپوش‌های رکابی بهره ببرند.

درحالی‌که افرادی که عادت به پوشیدن لباس‌های نازک دارند، نباید از زیرپوش رکابی استفاده کنند. زیرا اثر این زیرپوش از زیر لباس‌های نازک مشخص خواهد بود و ظاهر افراد را خراب می‌کند.

 

زیرپوش مردانه یقه گرد

یکی دیگر از مدل‌های پرکاربرد و پرطرفدار زیرپوش مردانه، مدل‌های یقه گرد هستند که طرح‌ها و رنگ‌های متنوع و به‌صورت آستین‌دار یا بدون آستین طراحی و تولید می‌شوند. این مدل زیرپوش‌ها برای زمانی مناسب هستند که افراد قصد پوشیدن لباس رسمی و استفاده از کراوات دارند.

درصورتی‌که افراد زیرپوش یقه گرد مردانه را زیر لباس‌هایی با یقه باز همچون پولوشرت یا تیشرت بپوشند، یقه زیرپوش از زیر لباس مشخص خواهد بود و ظاهر زیبایی نخواهد داشت. زیرپوش‌های یقه گرد همانند سایر مدل‌های شورت و زیرپوش مردانه در جذب رطوبت ناشی از تعریق و خشک ماندن بدن موثر هستند و برای افرادی که زیاد عرق می‌کنند گزینه مناسبی به‌شمار می‌روند.

افرادی که وزن بالایی دارند، بهتر است از زیرپوش‌های یقه گرد استفاده کنند. ضمن آنکه افرادی که عادت به بستن کروات یا بستن دکمه بالای پیراهن خود دارند، می‌توانند از زیرپوش یقه گرد بهره ببرند. افراد با پوشیدن زیرپوش‌های یقه گرد در زیر کت و شلوار و سایر مدل‌های لباس‌های مردانه می‌توانند احساس راحتی بیشتری داشته باشند و از کثیف شدن لباس‌های خود جلوگیری کنند.

 

زیرپوش مردانه یقه هفت

به‌طور کلی مردانی که عادت به بستن دکمه‌های بالای پیراهن خود ندارند، می‌توانند از زیرپوش‌های مدل یقه هفت استفاده کنند. این مدل زیرپوش مردانه نیز همانند زیرپوش‌های یقه گرد، به دو صورت آستین‌دار و بدون آستین و با پارچه های مختلف در رنگ‌ها و طرح‌های متنوع دوخته می‌شوند.

افراد باتوجه‌به سلیقه نیاز و لباس‌هایی که می‌پوشند، مدل آستین‌دار یا بدون آستین زیرپوش‌های یقه هفت را باید برگزینند. در انتخاب این نوع زیرپوش افراد باید به سایز و جنس پارچه توجه داشته باشند. زیرپوش‌های یقه هفت به کشیده‌تر و قدبلندتر نشان‌دادن مردان کمک می‌کنند، ازاین جهت استفاده از این مدل زیرپوش به افراد قد کوتاه پیشنهاد می‌شود.

این مدل زیرپوش گزینه مناسبی برای افرادی است که اغلب تیشرت و دورس می‌پوشند و طرفدار تیپ‌های کژوال هستند. درحالی‌که زیرپوش یقه هفت برای مردانی که وزن زیادی دارند، گزینه مناسبی نخواهد بود. زیرپوش یقه هفت مردانه به‌عنوان عایق مناسب سرما و گرما، جذب رطوبت بدن، جلوگیری از کثیف شدن لباس و احساس راحتی مردان مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

زیرپوش مردانه یقه خشتی

زیرپوش مردانه با یقه خشتی یکی از جدیدترین زیرپوش‌ها به‌حساب می آیند در مقایسه با سایر مدل‌های یقه زیرپوش‌ها، یقه بازتری دارند. این مدل یقه علاوه‌بر زیرپوش برای مایو مردانه نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد و دارای بندهای پهنی است که بر روی سرشانه افراد قرار می‌گیرند. زیرپوش‌های یقه خشتی معمولا با پارچه‌های فانریپ، نخ پنبه و کش بافت درست می‌شوند و باید بر روی بدن مردان کاملا فیت شوند. این مدل زیرپوش‌ها معمولا بدون آستین طراحی و تولید خواهند شد.

افراد در هنگام خرید زیرپوش یقه خشتی مردانه بهتر است نمونه‌هایی که با پارچه‌های نخی دوخته شده‌اند را انتخاب کنند. زیرا این مدل زیرپوش‌ها قدرت جذب بالاتری دارند و از مشکلاتی مانند ایجاد جوش ناشی از تعریق جلوگیری خواهند کرد. مردان می‌توانند از زیرپوش یقه خشتی در فصول گرم که بدن تعریق بیشتری دارد و در محیط‌های کار، خانه و باشگاه بهره ببرند.

این مدل زیرپوش بیشتر برای مردانی مناسب درنظر گرفته می‌شوند که تمایل دارند سرشانه‌های پهن و عضلانی خود را به نمایش بگذارند. یقه مربعی این مدل زیرپوش، آن را برای استفاده در زیر لباس‌های یقه باز مناسب کرده است. افرادی که عادت به بستن دکمه‌های بالای پیراهن خود را ندارند، می‌توانند از این مدل استفاده کنند.

 

خرید زیرپوش مردانه از ماییلدا

در فروشگاه ماییلدا انواع مختلفی از زیرپوش مردانه ازنظر سایز، جنس، رنگ، نوع آستین و نوع یقه وجود دارد. افراد در هنگام خرید زیرپوش باید به قابلیت شستشو، نحوه شستشو آن و قیمت زیرپوش توجه کنند. در هنگام خرید زیرپوش انتخاب سایز مناسب از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا استفاده از زیرپوش‌های خیلی تنگ یا استفاده از زیرپوش‌های خیلی گشاد در ظاهر و استایل مردان تاثیر منفی دارند.

توجه‌به جنس زیرپوش نیز نکته مهمی در انتخاب آن درنظر گرفته می‌شود. زیرا زیرپوش‌ها نیز همانند سایر لباس‌های زیر در تماس مستقیم با پوست بدن افراد هستند. بهتر است مردان به‌منظور بهره‌مندی از خنکی و سبکی زیرپوش، از نمونه‌هایی که با پارچه‌های نخی درست شده‌اند، استفاده کنند. البته مردان باید به این نکته نیز توجه داشته باشند که زیرپوش‌های نخی خیلی زود دچار تغییر رنگ و آب‌رفت خواهند شد و باید سریع تعویض شوند.

در هنگام خرید زیرپوش مردانه از ماییلدا افراد باید باتوجه‌به سلیقه خود، نوع پیراهن و سایز مدل زیرپوش را برگزینند. انواع مختلف زیرپوش‌های مردانه از زیرپیراهنی‌های آستین‌دار گرفته تا رکابی‌های معمولی، با مدل یقه‌های متفاوت در رنگ‌بندی و جنس‌های متنوع در فروشگاه ماییلدا عرضه می‌شود.

 

جمع‌بندی

مدل‌های مختلف زیرپوش‌ها، به‌عنوان لباس زیر درنظر گرفته می‌شوند. ازاین‌رو برخی از افراد بر این باور هستند که این لباس دیده نمی‌شود و جنس یا ظاهر آن زیاد مهم نیست. درحالی‌که زیرپوش مردانه اولین پوششی است که با بدن تماس مستقیم دارد و باید از پارچه‌های باکیفیت و ضدحساسیت تولید شود. اغلب مردان از مدل‌های مختلف زیرپوش‌ها به‌عنوان لباس راحتی در منزل، به‌عنوان لباس ورزشی در هنگام انجام تمرینات ورزشی و به‌عنوان عایق مناسب سرما و گرما، جذب رطوبت بدن، جلوگیری از کثیف شدن لباس استفاده می‌کنند.