در حال نمایش 14 نتیجه

نمایش 24 36 48

 خرید گن زنانه

در اینکه همه ما دوست داریم استایل جذاب و هیکل خاص داشته باشیم، شکی نیست. واقعیت این است که بدون ورزش کردن و تغذیه مناسب، نمی‌توان یک استایل خاص و زیبا داشت. گن زنانه، درگروه انواع محصولاتی است که می‌تواند به عنوان یک یار کمکی برای کاهش وزن محسوب شود. البته بسیاری از افراد هنوز اعتقادی به خرید گن زنانه برای کاهش وزن ندارند؛ اما با این حال می‌توان به همراه گن و ورزش کردن منظم، شاهد کاهش وزن و رسیدن به تناسب‌اندام بود.

 

گن زنانه چیست؟

گن زنانه یک نوع پوشش خاص است که برای کاهش وزن و رسیدن به تناسب‌اندام مورد استفاده قرار می‌گیرد. گن‌ها با جنس‌های مقاوم ساخته می‌شوند که می‌توانند با اعمال فشار در یک نقطه خاص مانند شکم و پهلو، باعث جمع شدن چربی‌ها شوند.

بسیاری از افراد معتقند که گن زنانه، بیشتر برای کاهش وزن مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ ولی واقعیت این است که اثربخشی گن‌های زنانه برای کاهش وزن، اثبات نشده است. چون گن‌ها می‌توانند باعث عرق کردن بیشتر شوند، احتمالا احساس می‌کنید که به علت کاهش آب بدن، دچار کاهش وزن هم شده‌اید؛ اما واقعیت چیز دیگری است.

خرید گن زنانه به افرادی که می‌خواهند چربی‌های شکم، پهلو و بخش‌های مختلف بدن خودشان را در زیر لباس پنهان کنند و همچنین، اگر از طرفی می‌خواهند در کنار ورزش کردن، بیشتر عرق کنند تا به وزن ایده‌آل خودشان برسند، توصیه می‌شود.

 

انواع گن زنانه

گن‌های زنانه موجود در بازار دارای تنوع بالایی‌اند. به همین خاطر، ممکن است در هنگام خرید آن‌ها دچار سردرگمی‌شوید. برخی از گن ها دارای سوتین و برخی بدون سوتین می باشند. برخی دیگر دارای شورت زنانه و برخی دیگر بدون شورت می باشند. برای اینکه راحت‌تر بتوانید اقدام به خرید گن زنانه کنید، انواع گن‌های زنانه را توضیح می‌دهیم.

 

گن زنانه ورزشی

گن زنانه ورزشی برای افرادی که قرار است با ورزش کردن به وزن ایده‌آل خودشان برسند، مورد استفاده قرار می‌گیرد. گن زنانه ورزشی، خود دارای تنوع بالایی است و هر کدام از آن‌ها بخش‌های مختلفی از بدن را می‌پوشانند. این گن‌ها به دلیل اینکه می‌توانند باعث افزایش سرعت عرق کردن در حین ورزش شوند، برای کاهش وزن و رسیدن به تناسب‌اندام بسیار مناسب‌اند.

 

گن زنانه اسلیم لیفت

گن زنانه اسلیم فیت یکی دیگر از انواع گن‌های موجود در بازار بوده که در کشور تایوان به تولید رسیده است. این نوع گن کیفیت بالایی دارد و می‌تواند با جمع کردن چربی‌های مختلف بدن، باعث زیباتر نشان دادن استایل شما شود.

 

گن زنانه ساعت شنی

گن زنانه ساعت شنی، یکی دیگر از انواع گن‌هایی است که برای خرید گن زنانه پیش روی خودتان دارید. این نوع گن معمولا زیر سینه را شکم را می‌پوشاند و می‌تواند باعث کاهش چربی‌های اضافه در ناحیه پهلوها و شکم شود. به دلیل اینکه بسیاری از بانوان به دنبال حذف چربی‌های شکم و پهلو هستند، این گن زنانه طرفدارن بسیار زیادی دارد.

 

گن زنانه فرم تایم

گن زنانه فرم تایم، در واقع یک نوع گن از برندهای خارجی است. فرم تایم در گروه برندهای‌ترکیه‌ای قرار می‌گیرد که اقدام به تولید انواع گن زنانه کرده است. کیفیت بالای گن‌های زنانه در کنار زیبایی‌های آن‌ها، از جمله مزایای این نوع گن محسوب می‌شوند.

 

سایز بندی گن زنانه

در هنگام خرید گن زنانه، باید به سایز گن‌ها توجه کامل داشته باشید. هر یک از گن‌های زنانه دارای سایز بندی مشخصی‌اند که با‌ اندازه دور سینه، دور کمر و… مشخص می‌شوند. چون گن‌ها باید با اعمال فشار زیاد، باعث کاهش چربی و وزن شوند، بسیار مهم است که یک سایز مناسب برای گن خودتان انتخاب کنید. بنابراین، حتما قبل از خرید گن زنانه، سایزبندی آن‌ها را چک کنید.

 

بهترین گن زنانه

شاید برای شما این سوال مطرح شود که بهترین گن زنانه چیست؟ برای خرید بهترین گن زنانه، باید به نوع استایل و هیکل خودتان توجه داشته باشید. هر یک از گن‌ها بخش‌های مختلفی از بدن را می‌پوشانند. از طرفی آن‌ها باید جنس خوبی داشته باشند تا بتوانند فشار وارد شده به خودشان را تحمل کنند. رنگ گن نیز بسیار مهم بوده و تا جای ممکن باید چرک‌تاب باشد تا به راحتی کثیف نشود.

 

خرید آنلاین گن زنانه

قطعا یکی از بهترین روش‌ها برای خرید گن زنانه، مراجعه به فروشگاه‌های آنلاین است. چرا که با کمک فروشگاه‌های آنلاین، دیگر نیازی نیست که نگران زمان و مکان باشید. می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز در سایت‌های مختلف بگردید و مدل‌های مختلف گن زنانه را مشاهده کنید. با خرید آنلاین گن زنانه، می‌توانید به راحتی قیمت‌ها را نیز با هم مقایسه کنید و بر اساس بودجه خود اقدام به خرید گن‌ها کنید.

فروشگاه اینترنتی لباس زیر ماییلدا به شما کمک می کند تا بهترین گن را برای خود انتخاب کرده و اقدام به خرید کنید.