نمایش 1–36 از 315 نتیجه

نمایش 24 36 48

نیم تنه ورزشی جلو زیپ زنانه مدل پددار آبی کد ۴۵۶۳

قیمت اصلی ۲۲۲,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۴۸,۰۰۰ تومان است.

نیم تنه ورزشی جلو زیپ زنانه مدل پددار خاکستری کد ۴۵۶۳

قیمت اصلی ۲۲۲,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۴۳,۰۰۰ تومان است.

نیم تنه ورزشی جلو زیپ زنانه مدل پددار سبز کد ۴۵۶۳

قیمت اصلی ۲۲۲,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۵۵,۰۰۰ تومان است.

نیم تنه ورزشی جلو زیپ زنانه مدل پددار سفید کد ۴۵۶۳

قیمت اصلی ۲۳۲,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۷۲,۰۰۰ تومان است.

نیم تنه ورزشی زنانه مشکی مدل ۴۵۴۸

قیمت اصلی ۱۴۵,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۱۵,۰۰۰ تومان است.

ست تاپ و شلوار زنانه کوزا سرمه ای مدل ۹۲۱۴

قیمت اصلی ۶۳۹,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳۳۲,۰۰۰ تومان است.

نیم تنه ورزشی زنانه ماییلدا R-1001-4549

قیمت اصلی ۴۹,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳۹,۰۰۰ تومان است.

نیم تنه ورزشی راه راه زنانه مدل قهرمانی کد ۴۶۶۷

قیمت اصلی ۱۷۹,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۳۷,۰۰۰ تومان است.

نیم تنه ورزشی جلو زیپ زنانه مدل پددار کالباسی کد ۴۵۶۳

قیمت اصلی ۲۲۹,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۶۵,۰۰۰ تومان است.

نیم تنه ورزشی زنانه سفید مدل ۴۵۴۸

قیمت اصلی ۱۵۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۹۸,۰۰۰ تومان است.

نیم تنه مکه ای زنانه ماییلدا نخی سفید کد ۴۵۷۷

قیمت اصلی ۱۷۷,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۲۷,۰۰۰ تومان است.

ست تاپ و شلوار زنانه کوزا مشکی مدل ۹۲۱۴

قیمت اصلی ۵۹۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳۳۲,۰۰۰ تومان است.

نیم تنه ورزشی زنانه مدل پددار صورتی کد ۴۵۵۹

قیمت اصلی ۲۱۵,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۵۷,۰۰۰ تومان است.

نیم تنه ورزشی زنانه مدل پددار مشکی کد ۴۵۵۸

قیمت اصلی ۲۱۵,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۵۷,۰۰۰ تومان است.

نیم تنه مکه ای زنانه ماییلدا نخی طوسی کد ۴۵۷۷

قیمت اصلی ۱۷۹,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۲۷,۰۰۰ تومان است.

نیم تنه پددار ورزشی زنانه کالباسی کد ۴۶۱۷

قیمت اصلی ۲۶۴,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۹۴,۰۰۰ تومان است.

نیم تنه راه راه زنانه مدل بدون فنر کد ۴۶۶۷-MY

قیمت اصلی ۱۷۹,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۳۴,۰۰۰ تومان است.

ست نیم تنه و شورت ورزشی زنانه کالباسی مدل ۴۶۱۹

قیمت اصلی ۳۵۴,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۷۸,۰۰۰ تومان است.

نیم تنه ورزشی زنانه آینا مدل پددار مشکی کد ۴۶۳۴-۳۰۰۱۰

قیمت اصلی ۴۵۷,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳۲۱,۰۰۰ تومان است.

ست نیم تنه و شورت ورزشی زنانه قرمز مدل ۴۶۲۰

قیمت اصلی ۳۵۴,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۶۷,۰۰۰ تومان است.

نیم تنه ورزشی زنانه مدل پددار مشکی کد ۴۵۵۷

قیمت اصلی ۲۳۹,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۷۰,۰۰۰ تومان است.

نیم تنه زنانه ورزشی پددار مشکی کد ۴۴۸۱

قیمت اصلی ۳۹۷,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۷۳,۰۰۰ تومان است.

نیم تنه زنانه کوزا سرمه ای کد ۴۴۲۰-۲-MY

قیمت اصلی ۱۷۹,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۰۹,۰۰۰ تومان است.

نیم تنه پددار ورزشی زنانه مشکی کد ۴۶۱۷

قیمت اصلی ۲۳۹,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۷۸,۰۰۰ تومان است.

ست نیم تنه و شورت ورزشی زنانه کالباسی مدل ۴۶۲۱

قیمت اصلی ۳۵۴,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۷۸,۰۰۰ تومان است.

ست نیم تنه و شورت ورزشی زنانه مشکی مدل ۴۶۲۱

قیمت اصلی ۳۶۲,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۸۳,۰۰۰ تومان است.

نیم تنه ورزشی قهرمانی زنانه مدل پددار سبزروشن کد ۴۵۶۰

قیمت اصلی ۲۳۹,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۷۲,۰۰۰ تومان است.

نیم تنه ورزشی قهرمانی زنانه مدل پددار طوسی کد ۴۵۶۰

قیمت اصلی ۲۸۲,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۸۷,۰۰۰ تومان است.

کراپ تاپ زنانه

احتمالاً شما هم‌نام کراپ تاپ را شنیده باشید. این لباس جذاب این روزها بسیار مورد توجه اهل مد قرار گرفته است. اگر نمی‌دانید کراپ‌ها متناسب با چه استایل و پوششی هستند با ما همراه شوید. ما می‌خواهیم شما را با این مدل از لباس که این روزها بسیاری از خانم‌های جوان از آن استفاده می‌کنند، آشنا سازیم.

کراپ تاپ در دسته لباس‌های کوتاه مثل تاپ و نیم تنه قرار داشته و ارتفاع آن تنها کمی از انواع سوتین نیم‌تنه بلندتر است. کسانی که اندام مناسبی داشته و به دنبال مد روز هستند می‌توانند این سبک را برای خود انتخاب کنند. ما در فروشگاه اینترنتی لباس زیر ماییلدا مدل‌های جذابی از تاپ و نیم تنه و کراپ تاپ را به فروش می‌رسانیم. به‌علاوه می‌توانید برای خرید محصولات دیگر مانند شورت زنانه و انواع اکسسوری لباس زیر از سایت ما دیدن کنید.

 

کراپ تاپ چیست؟

ازآنجایی‌که تاپ و نیم تنه یکی از گزینه‌های مورد توجه در نسل جوان و افراد شیک‌پوش است، حتماً شما هم تابه‌حال نام کراپ تاپ به گوشتان خورده است. به آن دسته از تاپ‌هایی که ارتفاعشان کمی کمتر از تاپ‌های معمولی بوده و کوتاه‌تر هستند کراپ تاپ گفته می‌شود. به‌طورکلی هر لباسی که از بالا تنه برش خورده و کوتاه شده باشد با کلمه کراپ همراه شده و سبک تازه‌ای دارد.

ورود این لباس‌ها به حدود جنگ جهانی دوم باز می‌گردد، زمانی که به دلیل کمبود پارچه قد لباس‌ها کمی کوتاه‌تر شده بودند. به‌مرورزمان این سبک از لباس مورد توجه جامعه قرار گرفته و لباس محبوبی شد. اغلب خانم‌ها برای ورزش کردن و حتی برای داشتن ظاهری متفاوت و جذاب در مهمانی‌ها از کراپ‌ها استفاده می‌کنند.

 

انواع مدل های کراپ تاپ زنانه

شیک‌بودن برای خانم‌ها بسیار اهمیت دارد. کراپ‌ها یکی از گزینه‌هایی هستند که می‌توانند شما را بسیار جذاب و متفاوت سازند. تنها کافی است یک کراپ تاپ مناسب پوشیده و آن را با لباس‌های دیگرتان ست کنید. ازآنجایی‌که استفاده از کراپ‌ها در محیط‌های متفاوتی امکان‌پذیر است مدل‌های بسیار متنوع از این کار تولید می‌شود. شما می‌توانید برای فعالیت‌های ورزشی و حتی مهمانی‌ها مدل دلخواه خود را پیدا کنید. در اینجا به دو مدل از پرطرف‌دارترین کراپ‌های زنانه اشاره می‌کنیم.

 

کراپ تاپ بدون بند

اگر طرف‌دار مدل‌های تاپ و نیم تنه بنددار نیستید و یک کراپ تاپ بدون بند را ترجیح می‌دهید می‌توانید انواع کراپ آستین‌دار فانتزی را انتخاب کنید. گاهی اوقات آستین‌های کوتاه چین‌دار به لباس جذابیت زیادی خواهند داد. کراپ‌های بروکارت یا آستین‌دار نیز انتخاب خوبی برای شما هستند. همچنین می‌توانید در بین کراپ‌های ورزشی مدل‌های بدون بند زیادی را پیدا کنید. این سبک از کار اغلب در فعالیت‌های ورزشی استفاده شده و جذب و تنگ هستند. شما می‌توانید کراپ‌های ورزشی را به‌جای انواع سوتین ورزشی استفاده کنید.

 

کراپ تاپ بندی

اگر قصد خرید کراپ‌های بندی را داشته باشید می‌توانید از انواع کراپ تاپ تک‌بند یک مدل زیبا و مناسب را برای خودتان انتخاب کنید. این سبک اغلب در بین نوجوانان محبوبیت بالاتری دارد و همان‌طور که می‌توانید حدس بزنید در آن تنها از یک بند استفاده شده است. مدل‌های دو بند نیز طرف‌داران خود را دارند. تنوع در طراحی و استفاده از رنگ‌های جذاب در این کار باعث شده است بسیار مورد توجه قرار داشته باشد. شما می‌توانید کراپ‌های بندی را متناسب با جایی که قصد استفاده از آن را دارید، پیدا کنید.

 

کراپ تاپ دخترانه

تاپ و نیم تنه یکی از بهترین گزینه‌ها برای کسانی هستند که سبک لباس پوشیدن دخترانه را دوست دارند. شما می‌توانید انواع کراپ تاپ دخترانه فانتزی را در فروشگاه اینترنتی ماییلدا پیدا کرده و با دامن یا شلوارهای مناسب ست کنید.

 

کراپ‌ تاپ رومی

این مدل با الگو گرفتن از لباس‌های قدیم رومیان طراحی شده است. کراپ رومی از یک سمت بنددار بوده و برای فصل تابستان انتخاب بسیار مناسبی است. اغلب با افزودن اکسسوری‌های زیبا به این کار ظاهر جذاب‌تری داده می‌شود.

 

کراپ‌ تاپ زنجیردار

اگر می‌خواهید یک کراپ تاپ زیبا و دخترانه را برای مهمانی انتخاب کنید مدل‌های زنجیردار گزینه بسیار مناسبی برای شما هستند. در این کار به‌جای آستین اغلب از دو زنجیر فانتزی و بسیار زیبا استفاده می‌شود که باعث درخشش هرچه بیشتر لباس شما خواهد شد.

 

کراپ تاپ مجلسی

تاپ‌ و نیم تنه از آن دست لباس‌هایی هستند که همه خانم‌ها حتماً یکی از آن‌ها را در کمد لباس خود دارند. یکی از انواع آن‌ها تاپ‌های مجلسی هستند که تنوع زیادی دارند. اغلب این کار نسبت به طرح‌های معمولی کمی پرکارتر بوده و ظاهر زیباتری دارد. شما می‌توانید در صورت تمایل کراپ‌ تاپ مجلسی را نیز انتخاب کنید.

 

چطور کراپ تاپ را با لباس‌های دیگر ست کنیم؟

شما می‌توانید برای داشتن یک ظاهر جذاب انواع کراپ‌ تاپ و نیم تنه را با لباس‌های متناسب ست کنید. به‌عنوان‌مثال دامن‌های بلند با کراپ‌های تیشرتی یکی از گزینه‌های بسیار زیبا هستند. همچنین استفاده از کراپ تاپ و نیم تنه در کنار شلوارهای جین برای دختران بسیار مناسب خواهد بود.

 

خرید کراپ تاپ زنانه از فروشگاه اینترنتی ماییلدا

فروشگاه ماییلدا در سال ۱۳۹۵ شروع به فروش انواع لباس زیر زنانه کرد. به‌مرور کیفیت بالای محصولات و قیمت مناسب آن‌ها باعث شد فروشگاه شهرت بیشتری پیدا کند. بعدها ماییلدا وارد حوزه فروش اینترنتی شده و در ابتدا با مجموعه‌هایی مانند دیجی‌کالا یا بامیلو همکاری داشت. سال ۱۳۹۸ این مجموعه فروش مستقیم خود را در وب‌سایت فروشگاه اینترنتی ماییلدا آغاز کرد.

 شما می‌توانید انواع لباس زنانه و مردانه را در این مجموعه با اطمینان از کیفیت بالا و قیمت مناسب تهیه کنید. ما در مجموعه ماییلدا انواع کراپ تاپ زنانه و دخترانه را در مدل‌های بسیار متنوع عرضه می‌کنیم. به‌علاوه می‌توانید برای خرید انواع لباس خواب زنانه و دیگر اکسسوری‌های لباس‌های فانتزی از مجموعه ما دیدن کنید.

 

کلام آخر

همواره توجه به لباس‌های زنانه و دخترانه در صنعت پوشاک بیشتر است. اغلب خانم‌ها به مد علاقه زیادی داشته و به‌دنبال‌داشتن استایلی به‌روز و شیک هستند. یکی از گزینه‌هایی که این روزها بسیار مورد توجه قرار داشته و خانم‌های شیک‌پوش از آن استفاده می‌کنند کراپ‌ها هستند.

در واقع منظور از کراپ تاپ نوعی از تاپ‌های زنانه است که از تاپ‌های معمولی کوتاه‌تر و شبیه تاپ و نیم تنه هستند. مدل‌های زنانه و دخترانه زیادی وجود دارند که می‌توانید بر اساس جایی که قصد استفاده از آن را دارید گزینه مناسبی را انتخاب کنید. ما در فروشگاه اینترنتی ماییلدا انواع پوشاک زنانه و مردانه را با تضمین کیفیت بالای محصولات به فروش می‌رسانیم.