درباره فروشگاه اینترنتی ماییلدا

مجموعه ماییلدا فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ در حوزه ی خورده فروشی لباس زیر آغاز کرد. پس از چند سال حضور در بازار آفلاین پوشاک و پس از بررسی بازار آنلاین ایران، وارد حوزه ی فروش اینترنتی لباس گردید. در ابتدا کار خود را با همکاری با فروشگاه بامیلو و سپس دیجی کالا ادامه داد و در حال حاضر یکی از بزرگ ترین تامین کنندگان لباس زیر و پوشاک فروشگاه های اینترنتی و مارکت پلیس های ایران است. در سال ۱۳۹۸ پس از ثبت رسمی برند خود از طریق درگاه myilda.com اقدام به فروش مستقیم نموده است. مجموعه ی ماییلدا در حال حاظر، با همکاری تولید کنندگان مطرح پوشاک اقدام به عرضه ی پوشاکی با کیفیت و درعین حال قیمت مناسب مینماید. بنابر این تولید کنندگان محترمی که دو شرط کیفیت و قیمت رقابتی را دارند میتوانند از طریق فرم تماس با ما برای همکاری در فروش هماهنگی های لازم را انجام دهند. از جمله محصولات ماییلدا می توان به سوتین و شورت زنانه، گن، لباس خواب، شورت و زیرپوش مردانه، شورت بچگانه، ست لباس راحتی، انواع اکسسوری لباس زیر و سایر محصولات لباس زیر اشاره کرد.

مشتریان عزیزی نیز که اقدام به خرید از مجموعه ی ما می نمایند، در نظر داشته باشند از هر یک از درگاه های فروش محصولات ما در هر یک از سایت های طرف قرارداد که خرید نمایند، ما خود را متعهد میدانیم که بهترین و مرغوب ترین کالای خود را ارسال نماییم. اما با توجه به هزینه هایی که هر یک از فروشگاه های اینترنتی مارکت پلیس ایران، برای فروش درنظر میگردند، قیمت گذاری ها اندکی متفاوت خواهد بود. قطعا قیمت های کالاهای ما در وبسایت رسمی ماییلدا از سایر درگاه های فروش کمتر خواهد بود. سایر درگاه های فروش ما از قرار زیر است:

همچنین از سال ۱۳۹۹ فروشگاه ماییلدا به عنوان رهبر و پیشرو بازار لباس زیر اینترنتی ایران اقدام به عرضه ی برخی از محصولات خود با گارانتی ۶ ماهه نموده است. مشتریانی که از هر یک از درگاه های فروش ما کالای خود را با کارت گارانتی دریافت کرده اند می توانند جهت اطلاع از شرایط و فعال سازی ضمانت خود به صفحه ی ثبت گارانتی مراجعه بفرمایند.

همچنین امکان فروش مستقیم به ارگان ها و شرکت ها با ارایه ی فاکتور رسمی وجود دارد. برای خرید عمده نیز میتوانید از طریق فرم تماس با ما استعلام قیمت نمایید.

لباس زیر شما تخصص ماست.