درباره ماییلدا

مجموعه ماییلدا از فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ در حوزه ی خورده فروشی پوشاک آغاز کرد. پس از چند سال حضور در بازار آفلاین پوشاک و پس از بررسی بازار آنلاین ایران، وارد حوزه ی فروش اینترنتی گردید. در ابتدا کار خود را با همکاری با فروشگاه بامیلو و سپس دیجی کالا ادامه داد و در حال حاضر یکی از بزرگ ترین تامین کنندگان پوشاک فروشگاه های اینترنتی مارکت پلیس ایران است. در سال ۱۳۹۸ پس از ثبت رسمی برند خود از طریق درگاه myilda.com اقدام به فروش مستقیم نموده است. مجموعه ی ماییلدا در نظر دارد با توجه به تجربیات گذشته، در سالهای آتی، با همکاری تولید کنندگان مطرح پوشاک اقدام به عرضه ی پوشاکی با کیفیتی مناسب و درعین حال با قیمتی مناسب باشد. پس از آن برآن خواهد بود تا سایرکالاهایی را که امکان عرضه ی اینترنتی دارند را از این طریق و تنها در صورتی که دوشرط کیفیت و قیمت را همزمان داراباشد، عرضه نماید. پس بنابر این تولید کنندگان محترم میتوانند از طریق فرم تماس با ما برای همکاری در فروش هماهنگی های لازم را انجام دهند.

مشتریان عزیزی نیز که اقدام به خرید از مجموعه ی ما مینمایند، در نظر داشته باشند از هر یک از درگاه های فروش محصولات ما در هر یک از سایت های طرف قرارداد که خرید نمایند، ما خود را متعهد میدانیم که بهترین و مرقوب ترین کالای خود را ارسال نماییم. اما با توجه به هزینه هایی که هر یک از فروشگاه های اینترنتی مارکت پلیس ایران، برای فروش درنظر میگردند، قیمت گذاری ها اندکی متفاوت خواهد بود. قطعا قیمت های کالاهای ما در وبسایت رسمی ماییلدا از سایر درگاه های فروش کمتر بوده و شما با استفاده از کپن های تخفیف میتوانید ارزانتر از همیشه خرید نمایید. اما توجه داشته باشید که ممکن است با توجه به هزینه های آماده سازی و ارسال شاید اندکی در این قسمت هزینه ای بالاتر پرداخت نمایید. سایر درگاه های فروش ما از قرار زیر است:

امکان فروش مستقیم به ارگان ها و شرکت ها با ارایه ی فاکتور رسمی وجود دارد. برای خرید عمده نیز میتوانید از طریق فرم تماس با ما استعلام قیمت نمایید.

همچنین سایر همکارانی که در عرصه ی فروش اینترنتی فعالیت دارند نیز میتوانند از طریق مطالعه ی قسمت انبارداری و فول فیلمنت ماییلدا، از خدمات مجموعه ی ما برای انبارداری و ارسال کالاهایشان به فروشگاه های اینترنتی همچون دیجی کالا استفاده نمایند.

افتخار ما، خدمت رسانی در عین صداقت است.