وبلاگ

چگونه سینه های خود را کوچک نشان دهیم؟

کوچک نشان دادن سینه
۲.۲/۵ - (۴ امتیاز)

سینه خانم‌‌ها دارای اندازه های مختلفی است که عوامل متعددی مانند ژنتیک، تغذیه، سن در آن نقش دارند. برخی از افراد که سینه‌های بزرگی دارند به دلایلی مانند زیبایی بیشتر همیشه به دنبال کوچک کردن سینه با سوتین، عمل جراحی، دارو و غیره می باشند.

یکی از سوالات اساسی این افراد این است که چگونه سینه های خود را کوچک نشان دهیم؟ لازم به ذکر است که با روش های طبیعی بسیاری می‌توان باعث کوچک‌ شدن سینه شد. یکی از آسان‌ترین کارها کوچک کردن سینه با سوتین است. در ادامه این مقاله از تیم تحریریه فروشگاه اینترنتی لباس زیر ماییلدا درباره تاثیر سوتین بر کوچک شدن سینه خانم ها صحبت خواهیم کرد تا در هنگام خرید سوتین مشکلی در انتخاب نوع مدل، جنس و سایز سوتین نداشته باشید.

 

خرید سوتین

چه چیزی باعث کوچک شدن سینه می شود؟

شما می‌توانید بدون عمل جراحی و با رعایت چند نکته سینه های خود را کوچک کنید یا حداقل کوچک‌تر نشان دهید. با ورزش های اصلاحی، پوشیدن سوتین مناسب و تغذیه مناسب می توانید حجم سینه های خود را کمی کاهش دهید.

درست است که تمام این روش ها در دراز مدت تاثیر می گذارند اما مهم این است که هیچ عوارضی برای شما نخواهند داشت. اگر شما دارای اضافه وزن هستید به احتمال زیاد سایز سینه شما به علت افزایش وزن افزایش یافته که با گرفتن رژیم می توانید خجم چربی را کاهش دهید و سایز سینه خود را کوچکتر کنید.

کوچک نشان دادن سینه

کوچک کردن سینه با رژیم غذایی

بافت کلی سینه زنان از بافت های چربی تشکیل شده است، بنابراین با گرفتن یک رژیم اصولی و کم کردن وزن می توان از شر چربی های اضافه خلاص شد و حجم سینه را کاهش داد. بهتر است یک رژیم کم چربی و کم کربوهیدرات با پروتیین و سبزیجات زیاد بگیرید.

شما باید کالری مصرفی خود را در طول روز کاهش دهید، اگر باردار هستید یا در دوران شیردهی هستید، بهتر است نگران سایز سینه خود نباشید زیرا بعد از اتمام دوران شیردهی سایز سینه خود به خود کوچکتر می شود، با اینحال می توانید برای گرفتن یک رژیم با یک متخصص تغذیه مشورت کنید. بهتر است در این دوران از سوتین شیردهی استفاده کنید.

کوچک کردن سینه با ورزش

انجام حرکات اصلاحی و ورزش منظم بیشتر از هر چیزی که فکرش را بکنید روی کوچک شدن سینه تاثیر دارد، البته فراموش نکنید که این روش مانند رژیم غذایی نیاز به زمان زیاد دارد و راهی نیست که یک شبه شما را به مقصد برساند.

شما می توانید هم ورزش های هوازی انجام دهید که باعث بالا رفتن متابولیسم بدنتان می شود و هم ورزش های قدرتی مانند پرس سینه، باترفلای و شنا انجام دهید که باعث سفت تر شدن و عضلانی شدن سینه می شود. این مورد علاوه بر تاثیر روی کوچک شدن سینه، باعث فرم دهی سینه های شما نیز می شود.

ورزش و کوچک کردن سینه

کوچک کردن سینه با سوتین

اگر سوال شما هم این است که آیا بستن سوتین باعث کوچک شدن سوتین می شود یا خیر، باید بگوییم بله، استفاده مداوم از سوتینی که سایز مناسب با سینه های شما داشته باشد، باعث می شود سایز سینه های شما کوچک به نظر برسند.

توصیه تمام پزشکان و متخصصان این است که برای تخت و مسطح شدن سینه های خود از سوتین هایی که برای شما کوچک هستند، استفاده نکنید زیرا باعث آسیب رسیدن به مهره های گردن شما می شود. در ادامه این سوال را که کدام سوتین باعث کوچک شدن سینه می شود، پاسخ خواهیم داد.

کوچک نشان دادن سینه با سوتین

کدام سوتین باعث کوچک شدن سینه می شود؟

همانطور که گفتیم کوچک کردن سینه با سوتین امکان‌پذیر است، اگر سینه های بزرگی دارید، بهتر است سوتین هایی را انتخاب کنید که بندهای پهنی دارند، همچنین شما می‌توانید از سوتین های کوچک کننده یا به اصطلاح مینیمایزرها استفاده کنید. سوتین های گنی و ورزشی نیز باعث کوچک به نظر رسیدن سینه های بزرگ می شوند. در این میان استفاده از ست شورت و سوتین باعث زیبایی هرچه بیشتر پوشش شما می‌شود.

در پاسخ به این سوال که آیا سوتین اسفنجی باعث کوچک شدن سینه می شود، باید گفت این مورد هنوز اثبات نشده است اما اکثر خانم هایی که از سوتین اسفنجی استفاده می کنند، بر این باورند که سوتین اسفنجی چون باعث عرق کردن در قسمت سینه ها می شود، به صورت غیر مستقیم باعث کوچک شدن سینه می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *