وبلاگ

سوتین مینی مایزر چیست؟

۳/۵ - (۱ امتیاز)

همیشه وقتی خانم‌ها می‌خواهند مانتو یا کتی را بپوشند؛ قرار است در یک مهمانی مختلط حاضر شوند یا به‌طور کلی سینه‌های بزرگی دارند؛ پوشیدن سوتین‌های معمولی، برای آن‌ها راحت نیست. زنان در چنین واقعی ترجیح می‌دهند؛ که سوتین، سینه‌های آن‌ها را از چیزی که هست بزرگ‌تر نشان ندهد. این در حالی است که همه زنان از وجود یک نوع خوب سوتین برای این هدف خبر ندارند. شما چطور؟ می‌دانید که سوتین مینی مایزر چیست؟ چه انواعی دارد؟ آیا پوشیدن آن سبب زیباتر نشان دادن سینه‌ها می‌شود؟ اگر آن‌ها را به‌طور مداوم بپوشیم؛ سینه‌ها به مرور زمان کوچک‌تر می‌شوند؟ برای شیردهی یا سلامت سینه‌ها، خطر و عوارضی ندارند؟ همچنین اگر درباره کاربرد انواع سوتین مینی مایزر توجیه شده باشید؛ حتما دوست دارید بدانید که این سوتین را می‌توان از هر فروشگاهی خرید که مدل‌هایش را تمام و کمال، موجود داشته باشد. با این اوصاف، در ادامه این مطلب از فروشگاه اینترنتی خرید لباس زیر ماییلدا با ما باشید تا درباره این نوع سوتین، بیشتر بدانید و بگوییم چطور تهیه‌اش کنید.

 

سوتین مینی مایزر چیست؟

مینی مایز به معنی کوچک کردن است و مینی مایزر یعنی، هرچه یک چیز دیگر را کوچک کند. سوتین‌های مینی مایزر، نوعی سوتین هستند که به دلیل برش و کاپ خاصی که دارند، سبب می‌شوند که سینه‌های خانم، از سایزی که هستند، کوچک‌تر به نظر برسند. مگر چنین چیزی ممکن است؟ یادتان باشد که بافت سینه، استخوان ندارد؛ تنها یک عضله پهن دارد که حجم بافت چربی سینه را حمایت می‌کند.

سوتین مینی مایزر

 

چربی بافتی است که حالت نیمه جامد-مایع دارد؛ بنابراین می‌تواند، خواص جامد و مایع را از خود نشان دهد. حال اگر سوتین بافتی داشته باشد که چربی‌های در هم انباشته سینه را روبه‌جلو و بالا ببرد؛ سینه‌ها بزرگ نشان داده می‌شوند؛ در صورتی‌که سوتین چنین طراحی خاصی نداشته باشد؛ کمی سینه‌ها را هم به سمت عقب فشار دهد؛ سینه‌ها پهن و کوچک به نظر می‌رسند. انگار یک کیسه خمیر را بخواهید به صورت کروی یا پهن شکل دهید؛ فرق سوتین عادی و سوتین مینی مایزر در این است.

 

بیشتر بخوانید: چگونه سینه‌های خود را کوچک نشان دهیم؟

کاربرد سوتین مینی مایزر

اگر تا به حال در مورد سوتین مینی مایزر، چیزی نشنیده باشید؛ حتما فکر می‌کنید که این نوع سوتین چه کاربردی می‌تواند داشته باشد؛ هم خود خانم‌ها دوست دارند که سینه‌هایشان را بزرگ‌تر نشان دهند؛ هم همسر آن‌ها؛ پس به طور کل کاربرد سوتین مینی مایزر چیست؟

در این ارتباط باید بگوییم که در بسیاری مواقع، اگر سینه زنان در لباس کار یا مهمانی، بزرگ نشان داده شود؛ از نظر روابط و وجهه اجتماعی خوب نیست. تصور کنید که:

 • در یک محل کار قرار است حاضر شوید.
 • در مهمانی باید یک کت تنگ بپوشید.
 • می‌خواهید لباس ورزشی مناسب تن کنید.
 • سینه‌های بزرگی دارید و دور سینه لباس کوچک است.

در تمام این شرایط می‌توانید از انواع سوتین مینی مایزر استفاده کنید.

 

انواع سوتین مینی مایزر

سوتین مینی مایزر یک نوع کلی سوتین است که خود انواع مدل و جنس را دارد؛ مهم‌ترین ویژگی مشترک انواع سوتین مینی مایزر، قابلیت آن‌ها در پخش کردن بافت سینه است. با این حال به دلیل فشاری که این نوع سوتین، ممکن است، به سینه‌‌ها وارد کند؛ بهتر است؛ برای کسانی که پوست حساس دارند؛ از انواع سوتین مینی‌مایزر الیاف طبیعی و نرم خریداری شود.

کاربرد سوتین مینی مایزر

 

از مهم‌ترین مدل‌های سوتین مینی مایزر عبارت‌اند از سوتین ژله‌ای و سوتین پروانه‌ای.

سوتین ژله ای

برای خرید سوتین ژله ‌ای باید دقت داشته باشید که این سوتین مینی مایزر، بافتی سیلیکونی دارد که سینه‌ها را پخش نشان می‌دهد. سوتین ژله‌ ای برای لباس‌های شبی است که بافت حریر یا ساتن دارند.

سوتین پروانه‌ای

این نوع سوتین مینی مایزر، دقیقا شبیه پروانه ‌ای با بال‌های افراشته است؛ برای زیر لباس شب خیلی زیبا سینه‌ها را شکل می‌دهد.

 

سوتین پروانه ای

 

بیشتر بخوانید: سوتین پروانه ای چیست؟

عوارض سوتین مینی مایزر

سوتین‌های مینی مایزر به طور کل، خطری برای سینه ندارند اما تصور کنید که بخواهید این سوتین‌ها را در درازمدت استفاده کنید؛ مانند هر عادت دیگری، زیاده‌روی در استفاده از سوتین مینی مایزر، سبب عوارضی خواهد شد. عوارض سوتین مینی مایزر، عبارت‌اند از:

 • کاهش جریان هوا به پوست: اگر سوتین مینی مایزر را در درازمدت بپوشید و پوست حساسی داشته باشید؛ ممکن است دچار خارش شدید شوید؛ خصوصا اگر هرروز از صبح زود این نوع سوتین را زیر مانتو بپوشید و غروب آن را در بیاورید.
 • بیماری پستان: اگر چربی‌های سینه در درازمدت روی هم انباشته شوند؛ ممکن است بدن این حالت را نوعی تهاجم خارجی تلقی کند و برای واکنش به آن غدد یا توده‌هایی را در بافت سینه ایجاد کند.
 • درد کتف و زیر بغل: این نوع سوتین‌ها از الیاف کشی و بافت پارچه‌ای کلفت، تولید شده‌اند. بنابراین اگر می‌خواهید خیلی طولانی‌مدت آن‌ها را بپوشید؛ ممکن است؛ در روزهای بد دچار درد کتف و شانه شوید.
 • ارتباط زناشویی بی‌کیفیت: مردان دوست ندارند؛ سینه همسرشان کوچک باشد؛ بنابراین از عوارض پوشیدن سوتین مینی مایزر در خانه، کاهش حس مرد به زن است.

 

سوتین مینی مایزر را با چه لباس هایی بپوشیم؟

سوتین‌های مینی مایزر را باید با لباس‌های پوشید که برش‌های تنگ و خاصی دارند؛ از جمله:

 • لباس‌های مدل ماهی
 • انواع مانتو اداری
 • لباس‌هایی که قسمت بالایی‌شان برش نیمه دارد.
 • لباس‌های استرج
 • کت‌هایی که روی سینه تنگی دارند.

جمع‌بندی

در بالا درباره فواید و کاربرد انواع سوتین مینی مایزر، سوتین ژله ای و سوتین پروانه‌ ای توضیح دادیم. این نوع سوتین‌ها با بافت خاصی که دارند و طراحی خاص کاپ، سبب می‌شوند، درشتی بافت سینه، به صورت پخش به نظر برسد. یادتان باشد که این نوع سوتین‌ها برای کسانی که سینه‌های کفتری یا کوچکی دارند؛ مناسب نیست. از طرفی زیاد بستن این نوع سوتین، سبب حساسیت پوستی، بیماری‌های سینه و بی‌میلی شوهر نسبت به خانم می‌شود.

 

سوالات متداول

آیا سوتین مینی مایزر به مرور زمان سینه‌ها را کوچک می‌کند؟

خیر؛ این تصور غلط است. سوتین مینی مایزر، تاثیر و تغییری در بافت طبیعی سینه ایجاد نمی‌کند؛ بلکه فقط باعث پهن‌تر نشان داده شدن، بافت سینه می‌شود.

آیا دختران جوان هم می‌توانند سوتین مینی مایزر بپوشند؟

بله؛ اگر دختر خانم هم قرار است یک لباس با دور سینه کوچک بپوشد اما سینه‌های بزرگی دارد؛ این سوتین برای او مناسب است.

سوتین مینی مایز را از کجا بخریم؟

شما می‌توانید از یک فروشگاه معتبر آنلاین سوتین تمام انواع و مدل‌های جدید سوتین مینی مایزر را بخرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *