وبلاگ

نحوه لباس پوشیدن برای همسر

نحوه لباس پوشیدن برای همسر
۳.۸/۵ - (۱۱ امتیاز)

تمامی زن و شوهران دوست دارند که در عین زندگی روزمره‌ای که با همدیگر دارند، از داشتن یک رابطه زناشویی سالم و لذت‌بخش برخوردار باشند. یکی از عواملی که باعث می‌شود این رابطه لذت‌بخش در میان آن‌ها وجود داشته باشد، ظاهری زیبا و جذاب است. پس لازم است که تمامی زوجین به نحوه لباس پوشیدن خود، متناسب با سلیقه همسرانشان اهمیت دهند. آراسته و مرتب بودن زن و مرد باعث تحریک هر دوی آن‌ها شده و در نتیجه رابطه زناشویی موفق و لذت‌بخشی را میان آن‌ها ایجاد می‌کند. در این زمینه بهتر است اطلاعاتی داشته باشید که در هنگام مواجهه با همسر خود چگونه و با چه نوع لباسی نمایان شوید. اگر متناسب با علایق همسر خودتان پوشش‌ها را انتخاب کنید قطعاً می‌توانید در آینده زندگی لذت‌بخش‌تری را با هم تجربه کنید. فروشگاه لباس زیر ماییلدا در بخش وبلاگ خود به موضوع نحوه لباس پوشیدن برای همسر در خانه پرداخته است. این مقاله را از دست ندهید.

 

لباس تنگ بپوشید!

زنان بهتر است که در خانه و در حضور شوهرشان از لباس‌های تنگ استفاده کنند؛ چون این نوع پوشش متناسب با سلیقه اکثر مردان بوده و اغلب مردان به هنگام دیدن همسرشان در این نوع پوشش تحریک می‌شوند و می‌توانند به طور زیباتری ابراز محبت کنند. باید دقت داشته باشید که آراسته بودن و شیک ‌بودن منجر به تشکیل رابطه‌های زیبا و لذت‌بخش می‌شوند.

لباس تنگ

 

مردان معمولاً دوست دارند که همسرانشان در مقابل آن‌ها از لباس‌های محرک و تنگ استفاده کنند؛ وقتی زن این کار را انجام می‌دهد، مرد می‌تواند به‌راحتی ظاهر زیبا و لطیف زن را در آغوش بگیرد. این نوع پوشش یکی از محبوب‌ترین پوشش‌های زن، در تصور مرد است. یک زن می‌تواند با رعایت‌کردن این مورد کمک بسیاری برای تشکیل آینده‌ای لذت‌بخش کند و جدای از آن، خودش نیز لذت فراوانی را تجربه کند.

 

بیشتر بخوانید: شورت فاق باز برای چیست؟

از شلوارک استفاده کنید

مردان نسبت به شلوارک همیشه عکس‌العملی سریع و جذاب را نشان می‌دهند؛ به‌ گونه‌ای که بسیاری از متخصصان، شلوارک را به‌ عنوان یک جادوی تحریک مردان معرفی می‌کنند. شلوارک‌ها جزو قشنگ‌ترین لباس‌هایی هستند که اکثر خانم‌ها می‌توانند از آن استفاده کنند و کمد اکثر خانم‌ها چندین نوع از این شلوارک‌ها را در خود جای داده است.

نکته بسیار مهمی که در هنگام پوشیدن شلوارک باید رعایت کنید، آن است که نوع شلوارک استفاده شده نباید گشاد یا خیلی بلند باشد؛ چون در این صورت ظاهری نامناسب را جلوه می‌دهد؛ به ‌گونه‌ای که اصلاً استایل واقعی خودتان را نمایش نمی‌دهد و این مسئله باعث دلسردی همسران شده و ممکن است تأثیرات مخربی بر رابطه زناشویی شما بگذارد.

شلوارک زنانه

 

شلوارک زنانه دارای مدل‌های بسیاری است و بهتر است هر خانم متناسب با سلیقه خود و همسرش مدل آن را انتخاب کند. بعضی از مدل‌‌های متنوع شلوارک عبارتند از:

۱- شلوارک مجلسی

۲- شلوارک نخی

۳- شلوارک لی

۴ – شلوارک اسپرت

در میان شلوارک‌های نام‌برده، شلوارک نخی بیشترین محبوبیت را در میان مردان دارد و با انتخاب آن می‌توان جذابیت خود را چندین برابر کرد. جنس این شلوارک به‌گونه‌ای است که در آن احساس راحتی می‌کنید.

 

پوشیدن تاپ های باز را فراموش نکنید

 

تاپ‌های باز یکی دیگر از انواع لباس‌های متناسب با سلیقه مردان هستند؛ به ‌گونه‌ای که هر مردی دوست دارد همسر خود را با چنین پوششی ببیند و صحنه تحریک‌پذیر و خوشایندی را احساس کند. تاپ‌ها نیز همانند دیگر لباس‌های زیر زنانه، دارای انواع و مدل‌های مختلفی هستند که هر خانمی می‌تواند نوع متناسب با استایل و بدن خود را انتخاب کند.

تاپ

 

این نوع پوشش به دلیل راحت‌بودن و خنک‌بودنشان در میان زنان نیز طرف‌داران بسیاری دارند و هنگام پوشش آن کاملاً احساس راحتی کرده و قابلیت ست‌کردن با انواع لباس‌های دیگر را نیز دارند. چندین مورد از مدل‌های تاپ زنانه عبارت‌اند از:

۱– تاپ گیپوری: تاپ‌های گیپوری به‌صورت طرح‌های بافتی در دسترس هستند و به دلیل برجستگی زیبایی که دارند، شیک و مناسب مجالس هستند.

۲- تاپ کیمونویی: این تاپ یکی از راحت‌ترین لباس‌های زنانه بوده و دارای جذابیت بسیاری هستند و همچنین استفاده از آن‌ها در مقابل شوهران می‌تواند بسیار جذاب به ‌نظر برسد. نکته قابل توجه این نوع از تاپ‌ها آن است که دارای خنکی محسوسی هستند که می‌شود در فصل تابستان از آن‌ها استفاده کرد.

 

در خرید لباس زیر خساست به خرج ندهید

قطعاً لباس زیر از درجه اهمیت بیشتری نسبت به دیگر لباس‌های زنانه برخوردار است؛ به دلیل اینکه به ‌طور مستقیم با بدن شما در تماس است و جدای از آن، مدل مناسب و زیبای آن می‌تواند محرکی برای همسرانتان باشد و در ایجاد یک رابطه لذت‌بخش کمک‌کننده باشد.

بهتر است در انتخاب و خرید لباس زیر، به خصوص خرید سوتین و خرید شورت زنانه، خساست به خرج ندهید و تعداد زیاد و متنوعی را در خانه داشته باشید؛ زیرا هرچقدر که از انواع جذاب و متنوع آن استفاده کنید، در نگاه شوهرتان زیباتر و آراسته‌تر دیده می‌شوید؛ علاوه ‌بر آن، در نظر خودتان نیز بسیار تأثیرگذار است و باعث ایجاد انگیزه و اشتیاق می‌شود.

لباس زیر

 

لباس زیر نیز انواع متفاوتی دارد که شما می‌توانید بهترین مدل‌های آن را انتخاب کنید. برخی از این لباس‌های زیر عبارتند از:

۱- لباس خواب: یک نوع لباس زیر بوده که بسیار راحت است و برای خواب از آن استفاده می‌شود و می‌تواند متناسب با فصل‌های مختلف سال با ضخامت‌های متفاوتی موجود باشد. استفاده از آن‌ها می‌تواند از بروز بسیاری از بیماری‌های پوستی جلوگیری کند.

۲- شورت و سوتین ست: این نوع لباس شامل دو قسمت شورت و سوتین است که هر دوی آن‌ها از یک جنس و یک‌رنگ بوده و زیبایی خاصی را به بدن خانم‌ها می‌دهند و همین باعث ایجاد جذابیت در نگاه شوهران می‌شود.

 

از پوشیدن پیراهن مردانه نترسید!

بعضی از خانم‌ها هستند که به علت ترس از نامنظم جلوه‌کردن، هیچ‌وقت پیراهن مردانه نمی‌پوشند که یک طرز تفکر اشتباه بوده است؛ پوشیدن پیراهن مردان توسط زنان نه‌تنها از جذابیت آن‌ها کم نمی‌کند، بلکه آن‌ها را بسیار جذاب‌تر و زیباتر نشان می‌دهد.

پیراهن مردانه

 

در این میان مردان بیشتر پیراهن‌های گشاد را برای همسران خود می‌پسندند؛ زیرا باعث دادن اعتمادبه‌نفس به مردان می‌شود و همچنین نشان داده می‌شود که همسر نیز در این لباس بسیار راحت است. پس بهتر است بدانید که مردان عاشق این نوع پوشش هستند و در مواجهه با آن بسیار شگفت‌زده می‌شوند.

اگر پیراهن مردانه‌ای که استفاده می‌کنید متعلق به شوهرتان باشد، جذابیت و گیرایی شما را نزد شوهرتان چندین برابر می‌کند.

 

پوشیدن لباس خواب موقع خواب

موقع خواب سعی کنید که حتماً از لباس خواب استفاده کنید؛ چون علاوه‌بر زیبایی و آراستگی آن، باعث ایجاد آرامش نیز می‌شود. این نوع لباس‌ها به‌ گونه‌ای طراحی شده‌اند که نسبت به دیگر لباس‌های زنانه بسیار نرم، راحت و سبک بوده و باعث می‌شود خواب راحت‌تری را تجربه کنید.

پس زنان باید دقت داشته باشند که لباس‌ خواب مناسب علاوه‌بر زیبایی، بر کیفیت خواب نیز به‌طور مستقیم اثر می‌گذارد. این نوع لباس‌ها نسبت به پیراهن‌های معمولی حدوداً بلندتر هستند. زنان باید بدانند که نپوشیدن لباس‌ خواب که یک نوع لباس زیر به‌حساب می‌آید، ممکن است باعث ایجاد بیماری‌های پوستی شود.

نحوه دوخت و مواد به‌ کار رفته شده در تهیه این لباس‌ها به‌ گونه‌ای است که شرایط خنک را برای بدن مهیا می‌کنند و از عرق‌کردن بدن جلوگیری می‌کنند؛ همین مورد باعث ایجاد لطافت و شادابی در پوست بدن می‌شود.

 

بیشتر بخوانید: لباس خواب چیست؟

تاثیر لباس خواب و لباس زیر در تحریک همسر

انواع متفاوتی از لباس‌های خواب و لباس زیر موجود هستند که خصوصاً برای تحریک همسران تولید شده‌اند؛ پوشیدن آن‌ها باعث می‌شود که مردان در همان نگاه‌های اول جذب همسر خود شوند و در ادامه رابطه زناشویی لذت‌بخشی را تجربه کنند.

تاثیر لباس خواب و لباس زیر در تحریک همسر

 

لباس‌خواب‌هایی که برای تحریک مردان و زیباتر نشان‌دادن بدن خانم‌ها طراحی شده‌اند، دارای انواع و مدل‌های مختلفی هستند که از میان آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱- لباس خواب ساتن

۲- لباس خواب توری

۳- لباس خواب ابریشمی

۴- بادی فانتزی و کاستوم

موارد گفته شده در بالا تنها تعداد محدودی از لباس‌های خواب به شمار می‌روند که باعث می‌شوند اندام زنان بهتر دیده شود. به همین دلیل بهتر است که خانم‌ها با این نوع لباس بر روی تختخواب ظاهر شوند.

 

عطر بزنید

استفاده از عطرهای گوناگون و خوشبو می‌تواند شما را بسیار جذاب‌تر و با اعتمادبه‌نفس بیشتری نشان دهد. اگر در زمان برخورد با همسر از عطر استفاده کنید، همسرتان تصور می‌کند که شما ارزش بسیاری برای آن‌ها قائل هستید و همین موضوع باعث گرم‌تر شدن کانون خانواده و رابطه زناشویی شما می‌شود.

یکی از موارد مهمی که باید بدانید این است که بوی خوب ناشی از به‌کاربردن عطر از لباس زیر بسیار زیبا و جذاب‌تر است. قطعاً آرزوی هر مردی است که همسرش در هنگام برقراری ارتباط زناشویی خوشبو باشد و لذت دوچندانی را تجربه کند. بعضی از رایحه‌هایی که می‌توانند در این زمینه کمک‌کننده باشند عبارت‌اند از:

۱- رایحه گل یاس: این نوع رایحه به ‌گونه‌ای است که برای هر دو طرف بسیار محرک است.

۲- رایحه دارچین: این رایحه یکی از خوشایندترین بوهای موجود در کره زمین را دارد و با افزایش جریان خون در ناحیه تناسلی سبب ایجاد تحریک در مردان می‌شود.

۳- رایحه گل رز: رایحه گل رز به‌ عنوان محرک‌ترین رایحه در جهان شناخته می‌شود.

۴- رایحه وانیل: از این رایحه تحت عنوان اکسیری برای ایجاد تحریک در مردان نام‌برده می‌شود و علاوه ‌بر آن دارای مزایای بسیار زیادی است.

 

مردها از چه نوع رنگ لباس زیری خوششان می آید؟

رنگ لباس زیر یکی از مواردی است که به ‌شدت می‌تواند سبب تحریک مردان شود؛ پس باید در انتخاب آن دقت کرد که مردان بیشتر از چه رنگ‌هایی خوششان می‌آید. در میان اکثر مردان رنگ‌های سفید، قرمز، مشکی یا صورتی بسیار محبوب هستند و لباس زیر حاوی این رنگ‌ها، تصور جذابی را از خانم‌ها در ذهن شوهرانشان نمایان می‌کند. سوتین قرمز یکی از مدل های سوتین است که جذابیت خاصی دارد. این نوع رنگ‌ها باعث می‌شوند که زنان بالغ و با اعتمادبه‌نفس به‌نظر برسند و همین نکته موجب تحریک مردان می‌شود.

 

سؤالات متداول

۱- آیا نحوه لباس پوشیدن می‌تواند در رابطه زناشویی و تحریک مردان مؤثر باشد؟

مردان به میزان زیاد تحت تأثیر نحوه لباس پوشیدن همسر خود قرار می‌گیرند و نحوه پوشش زنان در تحریک مردان بسیار تأثیرگذار است.

۲- آیا مردان می‌توانند نوع و رنگ لباس زیر همسرانشان را انتخاب کنند؟

قطعاً مردان می‌توانند نوع و رنگ لباس زیر همسرشان را انتخاب کنند؛ به‌شرط آنکه نوع و رنگ انتخاب شده با سلیقه‌های همسرشان همخوانی داشته باشد و همچنین به راحتی آن‌ها خدشه وارد نکند.

۳- تیپ جذاب زنانه برای مردان چه مشخصاتی دارد؟

از ویژگی‌های تیپ جذاب زنانه متناسب با سلیقه مردان، می‌توان به رنگ به ‌کار رفته در لباس‌های زیر و همچنین رایحه آن‌ها اشاره کرد.

 

دیدگاهی در مورد “نحوه لباس پوشیدن برای همسر

  1. امیر حسین گفت:

    اگر مردی از همسرش در خواست پوشیدن دست کش ساق بلند کند تا دستان زنش را با ظرافت بیشتر ببیند آیا این انحراف جنسی است؟؟؟

    1. myildaadmin گفت:

      با سلام. ما فروشگاه پوشاک هستیم. متاسفانه اطلاعات دقیقی در این مورد نداریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *