وبلاگ

بهترین سوتین برای افراد لاغر

انتخاب بهترین سوتین برای افراد لاغر
۲.۵/۵ - (۲ امتیاز)

برخی از دختران و خانم‌ها به‌طور ژنتیکی لاغر هستند و سایز اندام‌های آن‌ها کوچک است. افراد لاغر با سینه‌های کوچک نیز همانند سایر بانوان نیاز به سوتین مناسب دارند. برخی از افراد تصور می‌کنند پیدا کردن بهترین سوتین برای افراد لاغر بسیار دشوار خواهد بود. البته این امکان وجود دارد و اگر بانوان به‌خوبی انواع مدل‌های مختلف سوتین‌ها را نشناسند، انتخاب یک سوتین مناسب برای افراد لاغر اندام می‌تواند به یک چالش تبدیل شود. در فروشگاه اینترنتی لباس زیر زنانه و مردانه ماییلدا انواع مختلف سوتین‌های مناسب افراد لاغر به فروش می‌رسد.

 

سوتین مناسب برای افراد لاغر

یکی از مهم‌ترین اجزای لباس زیر زنانه سوتین است که در انواع مدل‌های مختلف طراحی و تولید می‌شوند. هدف اصلی استفاده از سوتین، محافظت از اندام‌های بانوان درنظر گرفته می‌شود. بااین‌حال زیبایی ظاهری و اندام‌ها بسیار اهمیت دارد و راحتی و اعتمادبه‌نفس بانوان را افزایش می‌دهد. ازاین‌رو اغلب بانوان به‌دنبال سوتین‌هایی هستند که این دو عملکرد را در کنار هم داشته باشد.

افرادی که اندام‌هایی با سایز بزرگ دارند، معمولا به‌دنبال سوتین‌هایی هستند که اندام‌های آن‌ها را کوچک‌تر نشان دهد یا لیفت کند. بااین‌حال برخی دیگر از بانوان به‌طور ژنتیکی اندام‌های کوچکی دارند. بنابراین سوتین مناسب برای بانوان با اندام‌های بزرگ، برای افراد لاغر با سینه‌های کوچک مناسب نیست. زیرا بهترین سوتین برای افراد لاغر، مدل‌هایی هستند که اندام‌هایشان را بزرگ‌تر و خوش‌فرم‌تر جلوه می‌دهند.

امروزه طراحان مد و لباس با بهره‌گیری از متریال مختلف، انواع مختلفی از ست شورت و سوتین را طراحی می‌کنند که این نیاز افراد لاغر را برآورده می‌کند. در واقع سوتین‌های مناسب برای افراد لاغر با اندام‌های کوچک ازنظر ساختار با سایر مدل‌های سوتین‌ها مشابه هستند. سوتین‌های مناسب برای افراد لاغر فقط قابلیت حجیم و خوش‌فرم نشان دادن اندام‌ها را دارند.

 

سوتین حجم‌دهنده چیست؟

امروزه بیشتر خانم‌های لاغر از حجم کم سینه خود ناراضی هستند و آن‌ها تمایل دارند سینه‌های خود را خوش‌فرم و بزرگ نشان دهند. با وجود انواع مختلف سوتین‌های حجم‌دهنده در بازار، خانم‌های لاغر به‌راحتی و بسیار آسان به این آرزوی خود می‌رسند.

سوتین حجم‌دهنده همان‌طور که از نام آن پیداست باعث می‌شود که اندام‌های خانم‌ها بزرگ‌تر و حجیم‌تر نشان داده شود. به‌همین دلیل سوتین‌های حجم‌دهنده برای افراد لاغر کاربرد دارند. در این مدل از سوتین یک لایه اسفنج به‌کار رفته است که اندام‌ها را به اندازه یک یا دو سایز بزرگ‌تر می‌کند. ازطرفی این مدل سوتین به‌دلیل ضخامتی که دارند مانع از نمایان شدن نوک اندام‌ها از زیر لباس می‌شود و از اندام‌ها به‌خوبی محافظت می‌کند.

 

 

انواع سوتین برای افراد لاغر

برخلاف تصور غلط برخی از افراد، خانم‌هایی با اندام‎های کوچک، نیاز به سوتین ندارند. درحالی‌که بسیاری از خانم‌های لاغر با اندام‌های کوچک، حس نارضایتی و عدم اعتمادبه‌نفس را تجربه کرده‌اند. ازاین‌رو آن دسته از خانم‌هایی که سینه‌های کوچکی دارند، معمولا به‌دنبال بهترین سوتین برای افراد لاغر هستند که اندام‌های آن‌ها را برجسته‌تر و خوش‌فرم‌تر نشان دهد. انواع مدل‌های مختلف سوتین‌های مناسب برای افراد لاغر شامل موارد زیر می‌شوند:

 

سوتین اسفنجی

در کاپ‌های سوتین اسفنجی یک لایه اسفنج به‌کار رفته است که اندام‌های کوچک را بزرگ‌تر از اندازه واقعی آن‌ها نشان می‌دهد. به‌طور معمول سوتین‌های اسفنجی با ضخامت‌های متفاوت تولید می‌شوند که اسفنج به‌کار رفته در آن به‌صورت ثابت به در داخل کاپ‌ها دوخته شده است. بنابراین خانم‌ها باید باتوجه‌به سایز و سلیقه خود مدل مناسب را انتخاب کنند.

سوتین‌های اسفنجی نسبت به مدل‌های جک‌دار راحت‌تر هستند و فشار کمتری به اندام‌ها وارد می‌کنند. به‌همین دلیل خانم‌ها می‌توانند از آن‌ها به‌صورت روزانه استفاده کنند. برخی از انواع مدل‌های سوتین‌های اسفنجی دارای فنر هستند. برخلاف تصور غلط برخی از افراد سوتین‌های اسفنجی تاثیری در کوچک‌کردن اندام‌ها ندارند.

برخی از انواع مدل‌های سوتین ورزشی با یک لایه اسفنج تولید می‌شوند. که افراد لاغر با استفاده از آن‌ها در محیط باشگاه نه‌تنها احساس رضایت و اعتمادبه‌نفس پیدا می‌کنند، بلکه از اندام‌های خود درحین انجام فعالیت‌های ورزشی محافظت خواهند کرد.

 

سوتین جک‌دار

سوتین‌های جک‌دار یکی از مدل‌های بهترین سوتین برای افراد لاغر شناخته شده‌اند. بنابراین خانم‌هایی که لاغر هستند و از سایز اندام‌های خود راضی نیستند، می‌توانند در هنگام خرید سوتین، نمونه‌های جک‌دار را انتخاب کنند.

در قسمت زیر کاپ‌های تمام سوتین‌های جک‌دار پدهای ضخیم و در برخی از مدل‌های آن در زیر کاپ‌ها فنر وجود دارد. به‌همین دلیل سوتین‌های جک‌دار به‌آسانی اندام‌ها را بزرگ‌تر و برجسته‌تر نشان می‌دهند. البته استفاده مداوم از سوتین جک‌دار به بانوان توصیه نمی‌شود.

 

سوتین نیم‌کاپ یا بالکنی

یکی دیگر از مدل‌های سوتین‌های مناسب برای افراد لاغر و دارای اندام‌های کوچک، مدل سوتین نیم‌کاپ و بالکنی است. این مدل سوتین در طرح‌ها و رنگ‌های متفاوت تولید شده و به‌همراه شورت زنانه به‌صورت ست به مشتریان عرضه می‌شود.

سوتین‌های نیم‌کاپ و بالکنی به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که قسمت بالای سینه‌ها را نمی‌پوشانند. در واقع این مدل سوتین به‌عنوان بهترین سوتین برای افراد لاغر با خالی نگه‌داشتن قسمت بالای سینه‌ها بر برجسته‌تر نشان دادن آن‌ها تمرکز دارد.

به کاپ‌های سوتین‌های نیم‌کاپ و بالکنی بندهای بلند وصل شده است تا با بالا کشین اندام‌ها آن را بزرگ‌تر و جذاب‌تر نشان دهد. در کاپ‌های این مدل سوتین، برخلاف سوتین‌های جک‌دار، از هیچ‌گونه اسفنج اضافی یا پد ضخیم استفاده نمی‌شود.

بنابراین این مدل از سوتین مناسب برای افراد لاغر برای استفاده طولانی‌مدت مناسب خواهد بود. این مدل سوتین برای افرادی که به لباس‌های گرم حساس هستند مناسب درنظر گرفته می‌شود.

 

سوتین با کاپ مثلثی شکل

یکی دیگر از مدل‌های سوتین مناسب برای افراد لاغر سوتین‌های هستند که کاپ‌های مثلثی شکل دارند. درچنین سوتین‌هایی فضای بین کاپ‌ها خالی می‌ماند و اندام‌ها با فاصله از یکدیگر نگه‌داشته می‌شوند. سوتین با کاپ‌های مثلثی شکل به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که افراد می‌توانند به‌صورت روزانه از آن استفاده کنند. در این مدل از بهترین سوتین برای افراد لاغر هیچ‌گونه سیم یا فنری به‌کار نرفته است و افراد با استفاد از آن بیشتر احساس راحتی می‌کنند.

 

جمع‌بندی

استفاده از سوتین به‌عنوان مهم‌ترین جز لباس‌های زیر برای خانم‌ها ضروری است و خانم‌ها با هر سایزی و در هر موقعیتی باید این لباس را استفاده کنند. زیرا استفاده از سوتین باعث محافظت از بافت سینه‌ها می‌شود و در بهداشت خانم‌ها تاثیر دارد. بااین‌حال خانم‌های لاغر به‌دنبال مدل‌هایی از سوتین‌ها هستند که اندام‌های آن‌ها را بزرگ‌تر و خوش‌فرم‌تر جلوه دهند. بهترین سوتین برای افراد لاغر شامل سوتین‌های جک‌دار، اسفنجی، بالکنی و سوتین‌ها با کاپ مثلثی شکل می‌شود.

مجموعه ماییلدا با چندین سال سابقه در فروش انواع لباس زیر زنانه و بیش از ۱۰۰۰ مدل انواع لباس زیر، یکی از بزرگترین فروشگاه های لباس زیر به شمار می رود. در این ماییلدا شما می توانید انواع لباس زیر زنانه اعم از سوتین شیردهی، مایو زنانه و… را در طرح ها و مدل های مختلف مشاهده و خریداری کنید. برای ارتباط با ما می توانید از طریق پیج اینستاگرام با ما در ارتباط باشید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *