وبلاگ

روانشناسی رنگ لباس زیر

رنگ لباس زیر و روانشناسی آن
۲/۵ - (۱ امتیاز)

لباس زیر زنانه و تاثیر آن در استایل بانوان و جذب آقایان از موضوعات جذاب در دنیای مد به‌شمار می‌آید. از میان فاکتورهای شکل دهنده زیبایی و جذابیت این بخش از پوشاک بانوان، فاکتور رنگ بیشترین تاثیر را در گیرایی آن ایفا می‌کند. توجه به این موضوع از یک‌سو و تنوع رنگی موجود در زمینه این نوع البسه از سوی دیگر باعث شده امروزه طراحان انواع لباس زیر زنانه، توجه ویژه‌ای را صرف رنگ‌بندی هماهنگ و انتخاب صحیح آن نمایند.

در این مطلب از فروشگاه اینترنتی لباس زیر ماییلدا به بررسی روانشناسی رنگ لباس زیر از دید خانم‌ها و آقایان می‌پردازیم.

 

لباس زیر زنانه؛ زیبا، شیک، جذاب

انتخاب لباس زیر مناسب و کاربرد رنگ‌های جذاب در تهیه آن امروزه به شاخه مهمی از صنعت مد و پوشاک بانوان تبدیل شده است. علاوه بر خانم‌ها که مشتری اصلی و مصرف کننده این محصولات هستند، طرز نگاه و علاقه آقایان به این مجموعه نیز جالب و درخور توجه است.

مطالعه روانشناسی رنگ لباس زیر و همچنین شناخت سلیقه این قشر در مورد رنگ و جزئیات لباس زیر زنانه می‌تواند راهنمای خوبی برای انتخاب این بخش از پوشاک بوده و خانم‌ها را به خریدی موفق و تاثیرگذار هدایت کند.

بر این اساس خانم‌های خوش‌پوش و با سلیقه همواره توجه ویژه‌ای به این موضوع داشته و با توجه به روانشناسی رنگ لباس زیر و علاقه آقایان در این مورد، لباس زیر خود را انتخاب می کنند.

 

ورود به فروشگاه سوتین

چه رنگ لباس زیری بپوشیم؟

یکی از متداول‌ترین سوالات مطرح بین خانم‌ها در مورد لباس زیر زنانه مربوط به رنگ آن است. آگاهی از روانشناسی رنگ لباس زیر و همچنین جادوی رنگ‌ها و تاثیر آن بر زیبایی لباس خواب زنانه باعث شده بانوان انتخاب خود را بر مبنای هم‌خوانی رنگ مناسب و هماهنگ با پوست خود انجام دهند. موضوعی که تاثیر بالا و باورنکردنی در زیبایی و شیک‌پوشی آنها دارد.

پوست خانم‌ها به‌ویژه در بخش‌هایی از بدن که اغلب پوشیده مانده و کمتر در معرض تابش نور قرار دارد اغلب بسیار لطیف و خوشرنگ است.

انتخاب رنگ مناسب در بیشترین بخش به هارمونی و هماهنگی آن با پوست شما مرتبط است. بسته به اینکه طبیعت بدن فرد سفید، گندمی یا سبزه باشد، انتخاب رنگ مناسب برای لباس خواب زنانه متفاوت خواهد بود. برخی رنگ‌ها نیز در اغلب حالات زیبا و جذاب هستند و با هر نوع رنگ پوستی سازگاری دارند. برای مثال ست لباس زیر زنانه مشکی را اغلب خانم‌ها دوست دارند و آقایان نیز واکنش احساسی خوبی به‌ آن نشان می‌دهند.

 

رنگ لباس زیر جذب کننده مردان

اگر علاوه بر جذب علاقه مردان، مایلید رنگ محرک و هیجان‌آوری را نیز برای لباس زیر خود انتخاب کنید، به یاد داشته باشید که قرمز بیشترین آستانه هیجان و لذت را ایجاد می‌کند. پوشیدن شورت قرمز یا استفاده از سوتین قرمز با هر رنگ پوستی که داشته باشید، بدون شک توجه و نگاه مردان را به خود جذب خواهد کرد. کاستوم زنانه نیز یکی دیگر از مدل لباس هایی می باشد که با پوشیدن رنگ‌های تند و زیبای آن حس مردانگی و هیجان را در آقایان زنده کرده و استفاده از آنها می‌تواند فضای اتاق خواب شما را دگرگون کند.

 

بهترین رنگ سوتین

اینکه رنگ خاصی را در نظر گرفته و آن را بهترین رنگ برای لباس زیر زنانه یا بهترین رنگ سوتین بنامیم، طبعا کار درستی نخواهد بود. زیرا انتخاب بهترین رنگ در شرایط مختلف متفاوت بوده و به عواملی نظیر رنگ پوست بانوان، نور اتاق خواب و از همه مهم‌تر شناخت سلیقه هر مرد نیز بستگی دارد.

رنگ لباس زیر

رنگ سوتین مورد علاقه مردان

علاوه بر رنگ شورت و لباس خواب زنانه، رنگ سوتین نیز در زیبایی اندام‌های بانوان موثر بوده و تاثیر زیادی در جلب نگاه مردان دارد. در مورد خرید سوتین و انتخاب نمونه مناسب و جذاب آن، تضاد رنگی بیشترین تاثیر را داشته و زیبایی خارق‌العاده‌ای ایجاد می‌کند.

برای مثال بانوانی با پوست روشن و مهتابی، با استفاده از سوتین مشکی یا رنگ‌های تیره باز هم زیباتر و جذاب‌تر جلوه می‌کنند.

از طرفی تاثیر سوتین سفید یا همرنگ بدن بر روی پوست گندمی بانوان را نیز نمی‌توان نادیده گرفت. هارمونی ایجاد شده بین رنگ پوست گندمی و سوتین می‌تواند برای آقایان جذاب و دوست‌داشتنی باشد.

 

بهترین رنگ شورت زنانه

تنوع رنگی موجود در لباس زیر زنانه شامل انواع شورت، سوتین و ست شورت و سوتین باعث شده افراد با هر نوع سلیقه بتوانند رنگ مناسب و دلخواه خود را در میان این نوع البسه بانوان بیابند. اما برای آنکه بهترین رنگ شورت زنانه را انتخاب نمایید، بهتر است روانشناسی رنگ لباس زیر را مطالعه کرده و سپس با دیدی عمیق‌تر به هماهنگی آن با رنگ پوست و اندام خود و علاقه همسرتان نگاه کنید و انتخاب خود را بر مبنای آن انجام دهید. اگر در انتخاب سایز مناسب شورت برای دچار سردرگمی می شوید، لازم است قبل از خرید، راهنمای خرید شورت زنانه را مطالعه کنید. در هنگام خرید شورت زنانه اصلی ترین فاکتورها در مرحله اول علاقه و نظر شما و در مرحله بعد سازگاری رنگ شورت با پوست شما و سوتینی که می خواهید با آن ست کنید، می باشد.

 

انواع رنگ شورت زنانه

 

محصولات پیشنهادی

چه رنگ لباس زیری به پوست سبزه میاد؟

رنگ پوست سبزه به‌ویژه در چند دهه اخیر با استقبال بالایی در سطح جهانی و از طرف آقایان روبرو شده است. زیبایی پوست سبزه از یک‌سو و انتخاب رنگ لباس زیر زنانه متناسب با آن از سوی دیگر می‌تواند تاثیر چشمگیری در افزایش جذابیت زنانه شما داشته باشد. خوشبختانه رنگ سبزه به‌دلیل گرم بودن قابلیت بالایی برای ترکیب با رنگ‌های مختلف دارد. حتی رنگ‌های سرد نیز با داشتن بخشی از تناژ رنگ گرم و به‌شکل ترکیبی می‌توانند مردان را جذب نموده و زیبایی طبیعی پوست بانوان را به‌ بهترین شکل نشان دهند.

البته چون پوست‌های سبزه تا حدودی تیره هستند، طبعا تضاد آنها با رنگ‌های روشن نظیر سفید و کرم زیباتر جلوه می‌کند. هم‌چنین پوشیدن لباس زیر زنانه با رنگ‌های تیره مشکی و قهوه‌ای چندان به بانوانی با این رنگ پوست توصیه نمی‌شود.

 

خرید انواع لباس زیر زنانه از فروشگاه اینترنتی ماییلدا

امروزه خرید لباس‌های زیر زنانه با توجه به تنوع موجود به یکی از لذت‌های مشترک برای بانوان و آقایان تبدیل شده است. برای یک خرید دلپسند لازم است تا با روانشناسی رنگ لباس زیر زنانه بیشتر آشنا باشید. با ورود هر قطعه لباس زیر زیبا و خوشرنگ زنانه به اتاق خواب شما، شب‌های جذاب و رویایی نیز در انتظار شما خواهد بود.

فروشگاه اینترنتی ماییلدا، عرضه کننده تنوع بالایی از محصولات لباس زیر زنانه از ست شورت و سوتین زنانه تا شورت و سوتین و لباس خواب و دیگر محصولات این فیلد کاری به بانوان عزیز است.

کیفیت بالا، تنوع رنگی، فروش آسان و ارسال فوری در این مجموعه، فروشگاه ماییلدا را به بهشت بانوان علاقمند به خوش‌پوشی و استایل شیک البسه زیر زنانه تبدیل کرده است.

با خرید اینترنتی از فروشگاه اینترنتی ماییلدا، زیباترین و بهترین احساس را از پوشیدن این محصولات تجربه کنید. برای ارتباط با ما می توانید از طریق پیج اینستاگرام ماییلدا اقدام کرده و یا از طریق شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *